GoogleAnalytics

Získejte informace, které mají váhu

Google Analytics nejen umožňuje měřit prodej a konverze. Nabízí také aktuální informace o tom, jak návštěvníci využívají webové stránky, jak se na ně dostali a jak lze zajistit, aby se na ně vraceli.

Nástroje analýzy

Služba Google Analytics je vybudována na výkonné platformě pro vytváření přehledů, se kterou lze snadno pracovat. Můžete se tedy rozhodnout, které údaje chcete zobrazit, a personalizovat své přehledy prostřednictvím několika kliknutí.

Další informace

Analýza obsahu

Díky přehledům obsahu zjistíte, které části webu podávají dobrý výkon a které stránky jsou nejoblíbenější, takže můžete svým zákazníkům nabídnout lepší uživatelský dojem.

Další informace

Analýza interakcí v sociálních sítích

Web je sociálním místem a Google Analytics měří úspěch programů uskutečňovaných v sociálních médiích. Můžete analyzovat interakce návštěvníků s funkcemi sdílení na vašem webu (např. tlačítko Google +1) a s vaším obsahem v sociálních platformách.

Další informace

Mobilní analýza

Google Analytics pomáhá měřit dopad mobilní inzerce na vaši obchodní činnost. Pokud vytváříte mobilní aplikace, nabízí Google Analytics sady pro vývoj softwaru pro systém iOS a Android, takže můžete měřit, jak lidé vaše aplikace využívají.

Další informace

Analýza konverzí

Zjistěte pomocí celé řady analytických funkcí služby Google Analytics, kolik zákazníků jste schopni přilákat, kolik produktů či služeb prodáváte a kolik uživatelů uskutečňuje interakce s vaším webem.

Další informace

Analýza inzerce

Využijte co nejlépe inzerci tím, že zjistíte, jak si vedou vaše mobilní a grafické reklamy, reklamy v sociálních sítích a reklamy ve vyhledávací síti. Propojte aktivitu na webových stránkách s marketingovými kampaněmi, abyste získali úplnou představu o situaci a mohli zlepšit výkon inzerce.

Další informace

Galerie aplikací služby Google Analytics

Rozšiřte službu Google Analytics o nové zajímavé prvky. Galerie aplikací služby Google Analytics nabízí přístup k celé řadě aplikací, které vám umožní shromažďovat více relevantních údajů, automatizovat vytváření přehledů a uspořádat údaje související s vaší obchodní činností.  Další informace