Josef Solar
(1896-1977)
Viktor Dyk: Děs z prázdna
No.: 473Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1932, ex. 24/50 na Simili Japanu, v umělecké vazbě J. Solara, obs. I. díl: Děd Václav Šaroch (posmrtné vydání, více nevyšlo), upr. A.B. Kohout, clkžn. vazba se zlacením, 296s., hřbet a růžky desek lehce odřeny, jinak velmi pěkný, dobrý stav, Aantiqari.at Radh…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Josef Kábrt
(1920-1989)
Paříž
No.: 474Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, 2x lept J. Kábrt; podpis P. Kábrt, J. Čejka (redakce) a M. Dyrynk (typografie) v přední tiráži; vyd. Spolek č. bibliofilů (ve třech mutacích), Praha, 2000, ex D/28, vydáno u příležitosti 80. narozenin J. Kábrta a k poctě českého kresleného a animovaného filmu a jeho tvůrců, volné listy …
Current price: 400 CZK (17 €)
Ferdinand Stiebitz
(1894-1961)
O Janově Apokalypse
No.: 475Auction price: 600 CZK (25 €)
bibliofilie, samostatně vydaný doslov k vydání Apokalypsy z téhož roku, vyd. Arno Sáňka, Praha, 1929, ex. 77/83 na ručním papíře, v úpravě K. Dyrynka, sešité složky v ob., 23s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Vít Obrtel
(1901-1988)
Jan Čep: Vigilie
No.: 476Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, pův. clkžn. vazba V. Obrtela, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1928, ex. 58/350 na papíře Japan Banzay, ed. Plejada, sv. 3, clkžn. vazba se zlacením, 91s., lehce zahnědlý hřbet desek, jinak velmi dobrý, hezký stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Když jsme studovali na umělce
No.: 477Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, 1x sign. suchá jehla, úv. text a kresby V. Komárek, k 60. narozeninám umělce připravili J. a K. Martincovi, Kostelec na Orlicí, 1988, nečíslováno, volné listy v ob., velmi dorý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Lorenc
(1919-1999)
Dominique Janvier: Mezi Nilem a Vilainou
No.: 478Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, ex. 11/26 na barevném papíře s podpisem a v překladu Zd. Lorence v tiráži, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
František Igor Vik
(1895-1957)
Marcel Jouhandeau: Astaroth aneb Noční návštěvník
No.: 479Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, 4x litografie a úprava Fr. Vik, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1930, v edici Atlantis, sv. 7., ex. 56/150 na tuzemském japanu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 67s., mírně se odlepující hřbet, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Anna Kateřina Emmerichová
(1774-1824)
P.K.E. Schmöger: Život ctihodné Anny Kateřiny Emmerichové I+II
No.: 480Auction price: 700 CZK (30 €)
bibliofilie, úprava obou svazků J. Benda, vyd. Antonín Ludvík Stříž a Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1917 a 1921, 2x pův. brož, 308+ 352s., u obou svazků rozvolněné listy - volné archy, u prvního svazku odpadlá přední část ob., jinak velmi dobrý stav obou částí, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Anna Kateřina Emmerichová
(1774-1824)
P.K.E. Schmöger: Poslední dnové ctihodné Anny Kateřiny Emmerichové
No.: 481Auction price: 700 CZK (30 €)
bibliofilie, 89. svazek Dobrého díla, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1927, ex. 22A/30 na ručním bílém papíře, podobiznu A.K. Emmerichové od Steinle reprodukce světlotiskem, pův. brož, 160s., volné archy, lehce pomačkané okraje ob., jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Anna Kateřina Emmerichová
(1774-1824)
P.K.E. Schmöger: Práce a utrpení ctihodné Anny Kateřiny Emmerichové za církev / za obrácení hříšníků a za umírající s obrazy svátků
No.: 482Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, 85. svazek Dobrého díla, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1926, ex. B40/50 na holandském japonu, pův. brož, 156s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Antonín Václav Slavíček
(1895-1938)
Alexěj Remizov: Apokryfy a jiné zkazky
No.: 483Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, dřevoryty vyzd. A.V. Slavíček, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1920, převazba do kůže se zlacením (přípis tužkou vazba Krč, Olomouc 1970), 227s., pův. ob. vevázána, v ochranném pouzdře, výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Dite, Wurzl and V. H. Brunner, memb…
Current price: 400 CZK (17 €)
Různí autoři
Konvolut 15 tisků ze Staré Říše
No.: 484Auction price: 1.200 CZK (50 €)
bibliofilie, obs.: 1) S. Anderson: Smutní trubači a jiné povídky, 90. sv. DB, 1927, ex. 640/1000, clpl. převazba, dobrý stav; 2) A. Beaunier: Poslední den, 127. sv. DB, 1937, ex. 378/500, clpl. převazba, dobrý stav; 3) R.H. Benson: Historie Richarda Raynala poustevníka, vyd. A.L. Stříž, 1916, pův. b…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Georges Bernanos
(1888-1948)
Pod sluncem satanovým
No.: 485Auction price: 1.200 CZK (50 €)
bibliofilie, jako 95. sv. Dobrého díla v překladu B. Reynka vyd. Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1928, ex. 581/1000 na bezdřevém papíře, pův. brož, 344s., na předsádce zbytek vlepeného exlibris pův. majitele, jinak prakticky výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Francis Thompson
(1859-1907)
Svatý Ignác z Loyoly
No.: 486Auction price: 700 CZK (30 €)
bibliofilie, vyd. Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1922, ex. 540/1000, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, celopergamenová převazba se zlacením, 324s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Kateřina Sienská
(1347-1380)
Listy svaté Kateřiny Sienské
No.: 487Auction price: 800 CZK (34 €)
bibliofilie, jako 101. sv. Dobrého díla v překladu vyd. Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1930, ex. 11B/50 na ručním s čerp., plkžn. převazba, 324s., drobně opotřebené desky na hřbetu, jinak velmi dobrý, pěkný stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Různí autoři
Nova et Vetera svazek 28.
No.: 488Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, obs. 9 obrazových příloh (dřevoryty, reprodukce), řadu pův. i přel. textů a soupis zajímavých dobových bibliofilských tisků, vyd. Otto Al. Tichý, 1918, pův. brož, v krásném stavu!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Různí autoři
Nova et Vetera svazek 40.
No.: 489Auction price: 700 CZK (30 €)
bibliofilie, obs. 10 obrazových příloh (dřevoryty, reprodukce), řadu pův. i přel. textů a soupis zajímavých dobových bibliofilských tisků, vyd. Marta Florianová, 1920, pův. brož, jen lehce opotřebené okraje, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Jiří Němec
(1932-2001)
Únos Európy (Mýtus - divertimento k filozofii dějin)
No.: 490Auction price: 700 CZK (30 €)
bibliofilie, s podpisem auora na tit. listě a na ručním papíře vyd. Dauphin, Praha, 1994?, jeden z pouhých 50 výtisků v tomto provedení, pův. clpl. vazba, 136s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Doteky
No.: 491Auction price: 2.800 CZK (117 €)
bibliofilie, 10x sign. barevný lept a podpis s věnováním na tit. listě P. Sukdolák, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1994, ex. autorský tisk, Edice Biblos, sv. 34, volné listy v obálce, výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. S…
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vzpomínky bibliotekáře a bibliofila Bohumíra Lifky
No.: 492Auction price: 500 CZK (21 €)
Bibliofilie, 2x sign. rytina J. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1997, sest. P. Kneidl, ob. a typ. M. Albich, 650 výtisků, volné listy v obálce, 15s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academ…
Current price: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
(1901-1984)
Jan Skácel: Chyba broskví
No.: 493Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Bibliofilie, originální sign. kolorovaná kresba na tit. listě C. Boudy vedle podpisu J. Skácela, jedná se o soukromé strojopisné vydání Josefa Sedláka ze Šternberka u Olomouce z r. 1974, volné listy v pův. pap. ob., na posledním listě dovětek: tato kniha byla autorem opuštěna v zimě roku 1974, velmi…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Cyril Bouda
(1901-1984)
K. Leger: Z kolínských básní Karla Legra
No.: 494Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, 3x lept, dřevoryt na ob. a na titul. listu, úprava C. Bouda, autorův podpis na titulu, lepty tisk A. de Pian, doslov Miloslav Hýsek, vydala Knihovní rada města Kolína, Kolín 1929, pův. brož, 20s., ruční papír Holland (van Gelder), nerozřezáno, skvrny na obálce, vzadu zašpiněna, velmi do…
Current price: 400 CZK (17 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
R. Ponchon: Múza v hospodě
No.: 495Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, přednostní výtisk, mědiryt na titul. listu, 3x mědiryt v příloze a podpis v tiráži V. Mašek, tisk M. Pegrassi, vydal Václav Pour, Praha 1948, zakázková polokož. vazba, ex. 63/300, 37s., suchá pečeť Pourovy edice v tiráži, ruční maršovský papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian…
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Vladimír Thiele: Navečer
No.: 496Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, osobní věnování autora Fr. Koblihovi na patitulu, portrét F.K. barev. dřevorytem ve frontispisu, 4x barev. dřevoryt s iniciálou, dřevoryt a podpis v tiráži J. Lukavský, tisk Vlad. Bujárek, vydáno Františku Koblihovi k sedmdesátým pátým narozeninám, Praha 1952, orig. brož, ex. 56/150, 3…
Current price: 500 CZK (21 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Rudolf Medek: Prsten
No.: 497Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, 2 dřevoryt. viněty a úprava Fr. Kobliha, vydal arch. Fr. Tichý, Hradec Králové 1914, 58 s., polopergamen. vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in…
Current price: 400 CZK (17 €)
František Kobliha
(1877-1962)
R. Krupička: Práh srdce
No.: 498Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, úprava a dřevoryty Fr. Kobliha, vydala Knihovna, Praha 1920, 58 s., polopergamen. vazba, naprasklá předsádka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts…
Current price: 400 CZK (17 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Jiří Karásek ze Lvovic: Zazděná okna
No.: 499Auction price: 500 CZK (21 €)
Bibliofilie, obálka, frontispis, dvoubarevný titul, 63 vinět a v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, edice Čeští autoři, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1912, pův. brož, 86s., lehce pokrčené přesahy obálky, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of F…
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Dajč
(1943)
Jaroslav Seifert: Podzim
No.: 500Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, sign. lept ve frontispisu J. Dajč, vyd. Josef Dolívka, Kostelec na Hané, 2004, jako 36. sv. ed. Réva, volné listy v pův. ob., ex. 17/50, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Toufr, Bulant, Kos and Hylis at The Institute of Education in Jihlava, prof. Hadlac…
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Motýli
No.: 501Auction price: 900 CZK (38 €)
bibliofilie, album 11 sign. ocelorytin (+1 na ob.) J. Švengsbír, Praha, 1952, ex. 19/52, ruční papír, při okrajích mírně ohmataný, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Associatio…
Current price: 900 CZK (38 €)
Ota Janeček
(1919-1996)
J. Seifert, K. Sýs a J. Žáček: Ota Janeček (65)
No.: 502Auction price: 2.000 CZK (84 €)
bibliofilie, 3x. původní sign. rytina O. Janeček, podpis K. Sýs, J. Žáček a Fr. Dvořák v tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1984, 200 výtisků na ručním papíře, tři básně pro O. Janečka a průvodní text Fr. Dvořáka, volné listy v obálce, výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Huho von Hofmannsthal: Over vergankelijkheid
No.: 503Auction price: 900 CZK (38 €)
bibliofilie, 4x sign. bar. litografie a podpis naproti tit. listu J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko), ex. h.c. (celkem 70 výtisků), 1982, pův. brož v ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association o…
Current price: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Comtesse Anna de Noailles: Het zal lang licht vanavond zijn
No.: 504Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, 1x sign. bar. litografie a připsané věnování s podpisem J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko),1982, ex. 17, pův. brož v ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…
Current price: 300 CZK (13 €)
Cyril Bouda
(1901-1984)
Konstantin Paustovskij: Noční dostavník
No.: 505Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, 5x sign. litografie a podp. s v tiráži C. Bouda, vyd. Mladá fronta, Praha, 1977, ed. Blíženci, ex. 8/300 s podp. Z. Psůtkové (překl.) a J. Svobody (red.), ruční papír, volné listy v pův. ob., 37s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, …
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Jindřich Teuchner: Hudba vrcholného léta
No.: 506Auction price: 800 CZK (34 €)
bibliofilie, 4x rytina (první sign.) V. Mašek a 1x světlotisk a podp. v tiráži J. Teuchner, vyd. Vácav Lácha, Praha, 1935, ex. 60/195 na ručním papíře Hahnemühle, upr. K. Dyrynk, pův brož, 58s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in P…
Current price: 800 CZK (34 €)
Pravoslav Kneidl
(1927-2003)
Řád Strahovské knihovny 1672
No.: 507Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, faksimile k 300. výročí vzniku teologického sálu Strahovské knihovny, vyd. PNP, Praha, 1971, karton. desky s ornamentem, doprovodný text P. Kneidl, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Signatur 23
No.: 508Auction price: 3.500 CZK (146 €)
bibliofilie, pův. sign. grafický list vložený v ob. J. Kolář (20x14,5 cm), vyd. Theo Rommerskirchen, 1995, ex. Autorský výtisk 33/50 (vyšlo číslovaných 990 výtisků), pův. brož s ob. a průhledným plastovým pouzdrem, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the founder of Skupina 42, member of The…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jiří Anderle
(1936)
Václav Havel: Slovo o slově / Jiří Anderle: Appassionata humana (cyklus osmdesáti kreseb)
No.: 509Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, velmi kvalitní reprodukce osmdesáti kreseb J. Anderleho, vyd. Pravis Verlag, Osnabrück, 1991, doslov J. Mašín a E. Kriseová, pův. clpl. vazba (s kresbami výtvarníka), velmi dobrý, pěkný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Archite…
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Václav Špála
(1885-1946)
Almanach na rok 1914
No.: 510Auction price: 1.500 CZK (63 €)
bibliofilie, 4 kresby V. Špála, vyd. J. Čapek, K. Čapek, O. Fischer, S. Hanuš, V. Hofman, J. Kodíček, S.K. Neumann, A. Novák, V. Špála, V. Štěpán, O. Theer a Jan z Wojkowicz, nákladem tiskového družstva Přehled, Praha, 1913, upr. V.H. Brunner, pův. brož, 80s., rozvolněná vazba, úbytky papíru na hřbe…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
G.K. Chesterton: Klub podivných živností
No.: 511Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, vyd. L. Kuncíř, Praha, 1928, ex. 6/10 na ručním papíře Van Gelder, plkžn. převazba, pův. ob. vevázána vzadu, 148s., drobně odřené desky, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 500 CZK (21 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Arthur Kunhert: Paganini
No.: 512Auction price: 800 CZK (34 €)
kniha, upr. Toyen, vyd. R. Škeřík, Praha, 1931, ex. 33/40 na holandském papíře Van Gelder (celkem 440 výtisků), ed. Symposion, sv. 57, pův. nakl. clkžn. vazba se zlacením, 253s., místy odřené desky, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Robert Louis Stevenson: Putování s oslicí do hor
No.: 513Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, dřevoryty vyzd. M. Florian, vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1948, ex. 385/400 na dílovém antiku (celk. 1000 výtisků), ed. Atlantis, upr. Fr. Balcar, volné archy v ob., 180s., flíčky na hřbetu obálky, lehce zažloutlý papír, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
František Bílek
(1872-1941)
Jan Amos Komenský: Kšaft umírající matky Jednoty Bratrské
No.: 514Auction price: 900 CZK (38 €)
bibliofilie, dřevoryty a vazba Fr. Bílek, vyd. Karel Reichl, Praha, 1927, tisk Kryl a Scotti v Novém Jičíně, vázal Ant. Tvrdý, pův. clkžn. vazba, 83s., lehce vybledlý hřbet, drobně odřené okraje, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in…
Current price: 900 CZK (38 €)
František Drtikol
(1883-1961)
Deníky a dopisy z let 1914-1918 věnované Elišce Janské
No.: 515Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, ex. 46/100 s fotografií F. Drtikola s motivem ukřižované ženy z roku 1914, kterou vytisklo Trico speciální technikou Offlith, vyd. Svět, Praha, 2001, celkem 1000 výtisků, pův. clpl. vazba s ob. a ochranným karton. pouzdrem, 174s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Educat…
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
P. A. T. B. von Hohenheim Paracelsus
(1492-1541)
Filosofie okultní
No.: 516Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, první české vydání díla De occulta philosophia Theophrasti Paracelsi, vyd. Universalia, společnost čsl. hermetiků, Praha, 1932, ex. 20/500, ed. Logos, přel. J. Novák dle ženevského vyd. z r. 1658, pův. brož, 60s., otřepené okraje, trochu pomačkaná a lehce ušpiněná obálka, jinak dobrý stav, Aa…
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Josef Herčík
(1922-1999)
V. Holzknecht: Chopin v obrozenecké Praze roku 1829
No.: 517Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, 4x sign. ocelorytina a pod. s věn. na předsádce J. Herčík, vyd. Supraphon, Praha, 1979, jako pamětní tisk k 150. výročí pobytu F. Chopina v Čechách, ex. aut. tisk, pův. brož, 26s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Hledání otců
No.: 518Auction price: 250 CZK (11 €)
bibliofilie, pro radost sobě, pro potěšení kamarádů v roce nchýleného jubilea s použtím několika stránek z francouzského deníku vyd. autor, ex. 40/400, nedat., volné listy v pův. ob., trochu ušpiněno, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and…
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Theatrum Humanum
No.: 519Auction price: 3.000 CZK (125 €)
bibliofilie, 10 sign. litografie V. Suchánek, vyšlo v edici Mare Liberum, Leiden (Holland), 1984, ex. E.A., náklad 100 číslovaných exemplářů, verše Karel Sýs, volné listy v pův. ob. s plátěnými deskami, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidic…
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Jan Konůpek
(1883-1950)
Hrdinové a věřící 1914-1918
No.: 520Auction price: 250 CZK (11 €)
bibliofilie, vstupní kresba J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1928, ex. 214/1000, upr. K. Dyrynk, pův. brož v ob., 107s., opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 250 CZK (11 €)
Neurčený autor
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
No.: 521Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, námět a fotografie F. Fekkette, text R. Uhlíř, vyd. nákladem vlastním, 2014, brož, nestr., ob. odlepena od bloku listů, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Miloslav Moucha
(1942)
Miloslav Topinka: Rozvírání prázdna
No.: 522Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, podp. s věn. na tit. listě M. Topinka, čb. il. M. Moucha, vyd. Papírenská manufaktura Velké Losiny, 2016, ex. A.T., pův. lamin. vazba, 62s., lehce ohmatané desky, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Josef Mánes
(1820-1871)
Zemi milované... (Mánesův odkaz národu)
No.: 523Auction price: 700 CZK (30 €)
kniha, pěkná pův. kožená vazba, vyd. Orbis, Praha, 1939, usp. Fr. Kovárna, bohatá obr. příloha, desky lehce ušpiněné a mírně zažloutlé, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Petr Minka
(1961)
Vladimír Holan: Zuzana v lázni
No.: 524Auction price: 600 CZK (25 €)
bibliofilie, 2x sign. lept (kombin. s akvatintou?) P. Minka, vyd. K. Žižkovský a E. Hlaváčová, Podbořany, 2022, ex. 71/80 na papíru Excudit, volné listy v pův. ob., 26s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Sergej Konstantinovič Makovskij
(1878-1962)
Lidové umění Podkarpatské Rusi
No.: 525Auction price: 2.500 CZK (105 €)
kniha, velmi vzácně se objevující publikace o tkalcovství, řezbářství, keramice a dalších uměleckých řemeslech na Podkarpatské Rusi, vyd. Plamja, Praha, 1925, rusky, nečísl. exemplář (celkem 300 kusů, vyšlo několik jazykových mutací), obs. 110 čb. a bar. velmi kvalitních vyobrazení, pův. brož s pův.…
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Stříbrný vítr (Spisy I.)
No.: 526Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, podp. F. Šrámka na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1926, ex. 3/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 305s., lehce odřené okraje desek, hřbet odřený a vybledlý, listy zažloutlé, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Tělo (Spisy IV.)
No.: 527Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1927, ex. 106/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 390s., zažloutlé listy, lehce vybledlý hřbet, jinak velmi pěkný stav!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Richard Marynčák
Vyprávění o životě a tvorbě malíře Miroslava Štolfy
No.: 528Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2015, ex. 16/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Richard Marynčák
Sfinga, již nazýváme světem
No.: 529Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2010, ex. 24/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Jules Barbey d´Aurevilly: Stará milenka
No.: 530Auction price: 300 CZK (13 €)
kniha, úprava a vazba V.H. Brunner, vyd. Družstvo přátel Studia, Praha, 1924, ex. 20, pův. zdob. clkžn. vazba se zlacením, 364s., vybledlý hřbet, odřené okraje desek, celkově výrazněji zažloutlá, částečně rozvolněná přední předsádka, jinak ale dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of p…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids
Bedřich Housa
(1926-2020)
Johann Sebastian Bach
No.: 531Auction price: 800 CZK (34 €)
bibliofilie, 6x sign. ocelorytina (inspirované biografií A. Schweitzera) Bedřich Housa, vyd. Supraphon, Praha, 1988, ex. 119/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, pozn. napsal V. Holzknecht, volné listy v pův. koženkovém pouzdře, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Křižovatky (Spisy III.)
No.: 532Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 12?/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 261s., velmi pěkný stav!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Antonín Morávek
(1896-1959)
Chrudim (12 původních dřevorytů)
No.: 533Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, obs. 12 listů s dřevoryty a podpis za titulem A. Morávka, vyd. jako soukromý tisk autora, Chrudim, 1922, celkem 100 výtisků, volné listy v pův. ob., tit. list a okraje některých listů s drobnými flíčkami, přehyby ob. trochu poškozené, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Různí autoři
Ztichlá klika 1
No.: 534Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, za pomoci přátel vyd. nákladem vlastním Jan Placák v počtu 197 exemplářů, Praha, ex. 103 s podp. J. Placáka, pův. brož, 140s,, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Různí autoři
Hory a řeky v Československu
No.: 535Auction price: 2.500 CZK (105 €)
bibliofilie, obs. 4x sign. litografii A.J. Alex, Gejza Angyal, Willi Nowak, V. Silovský, 1x nesign. litografii M. Švabinský, 2x sign. dřevoryt P. Dillinger a Karel Vik (bar.), 2x sign. lept Heinrich Hönich, A. Majer, a 1x sign. suchou jehlu A. Moravec, vyd. Státní nakladatelství, Praha, 1932, nekomp…
Jakub Deml
(1878-1961)
Dílo Felixe Jeneweina
No.: 536Auction price: 1.500 CZK (63 €)
kniha, podp. Jakuba Demla za titulem, vyd. Výtvarný odbor Umělecké besedy, Praha, 1928, ex. 308 s podp. Čeňka Vořecha (red. a upr.), pův. polopergam. vazba s ob., velmi dobře zachováno!, Aantiqari.at Radhošťská,
Max Švabinský
(1873-1962)
Satyr
No.: 537Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, podp. s věn. na patitulu M. Švabinský, vyd. Tvar, Praha, 1950, obs. 20 reprod. grafických listů k veršům Victora Huga (přel. Svatopluk Kadlec) a předmluvu V. Denksteina, volné listy v pův. ob., uloženo v polopl. karton. pouzdře, 64s., dobrý stav , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
(1901-1984)
Alois Jirásek: Nevolnice
No.: 538Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, podp. s věn. na patitulu, úprava a il. C. Bouda, vyd. ELK, Praha, 1936, ex. B9 na dřevaprostém papíře, obyč. clpl. přev., 119s., dobrý stav , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka besed…
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Svolinský
(1896-1986)
Selský žalm
No.: 539Auction price: 500 CZK (21 €)
6 x dřevoryt, 6 x cca 13,2 x 8,8 cm, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Asso…
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Černoš
(1982)
Christos Giannakos: Mořské panny
No.: 540Auction price: 4.000 CZK (167 €)
9x mezzotinta, 2011, 34 x 25 cm, vše sign. PD Jan Černoš, 68/100, bibliofilie s devíti původními mezzotintami, autorem textů v řečtině a angličtině je řecký básník Christos Giannakos, vydalo Xotaris Art Forum v roce 2011, v původním kartonovém přebalu, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jean Effel
(1908-1982)
Hommage a Jean Effel
No.: 541Auction price: 600 CZK (25 €)
bibliofilie, 1983, 27 x 20,5 cm, Réalisé pour l´Association France - Tchéchoslovaquie par: Dílo . Fonds des Beaux - Art Tchéques, tři volné listy v papírové obálce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Různí autoři
Kytice
No.: 542Auction price: 16.000 CZK (667 €)
bibliofilie, 48 x 35 cm, z prací členů sdružení českých umělců a grafiků HOLLAR, autoři: Cyril Bouda: kamenorytina na titulním listě, Václav Fiala: mědirtina, Milada Kazdová: měkký kryt, František Kobliha: měkký kryt, Josef Kočí: suchá jehla, Jan Konůpek: mědirytina, Emil Kotrba: lept, Antonín Majer…
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Jiří Neuwirt
(1948)
Marginálie
No.: 543Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Schenk, member of UVU
Mikoláš Axmann
(1955)
Walt Whitman: Čtyři básně ze sbírky Stébla trávy
No.: 544Auction price: 2.000 CZK (84 €)
bibliofilie s 9 původními lepty, 1981, 35 x 50,5 cm, sign. na titulním listu s věnováním M. Axmann 1985, 8/15, osmi lepty (+jeden na titulním listu) ve formátu 24,5 x 23 cm doprovodil Mikoláš Axmann, Praha 1981, 15 výtisků vydáno vlastním nákladem, z nichž tento má číslo 8, volné listy v původním ka…
více autorů
A collection of famous pictures of the Sung Dynasty
No.: 545Auction price: 1.400 CZK (59 €)
kniha, 44 x 33 cm, 15 barevných reprodukcí a 15 stran s vysvětlivkami k obrázkům, čínský a anglický text, vyd. The Commercial Press, Limited, Peking, 1957, originální brokátová hedvábná vazba s několika fialovými jemnými hedvábnými šňůrami, vázaná ve stabilní skládací lněné složce se 2 sponami ze sl…
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Die drei Brüder
No.: 546Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, 25 x 17 cm, 2x sign. a č. litografie. O. Čechová, ex.: 28/125, Arethusa Press Herber Blokland, Baarn, 1984, německý text, č. výtisk 28/80, pův. sešit v ob., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Julius Mařák
(1832-1899)
Julius Mařák - Výběr z jeho pozůstalosti
No.: 547Auction price: 1.800 CZK (75 €)
bibliofilie, 1903, 46 x 34 cm, Publikace 30 světlotisků, 15 barevných a 5 černých autotypií na zvláštních listech a 7 autotypií v textu, vydal Karel B. Mádl, nakladatel F. Topič v Praze. Karel Boromejský Mádl (15. srpna 1859 v Novém Bydžově[1] – 20. listopadu 1932 v Potštejně) byl český historik a k…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Vlastislav Hofman
(1884-1964)
F. M. Dostojevskij
No.: 548Auction price: 1.800 CZK (75 €)
bibliofilie, 1917, 48,5 x 34 cm, vše značeno v tisku Vl Hofman 1916, Hlavní představitel české kubistické architektury Vlastislav Hofman byl muž mnoha talentů – kromě urbanistiky a architektury jak z teoretického, tak praktického hlediska se věnoval produktovému designu, scénografii, malbě a grafice…
Různí autoři
Česká kresba 1-4
No.: 549Auction price: 900 CZK (38 €)
4 soubory reprodukcí v původních přebalech, 1936, 1938, 1939, 46 x 33 cm, Soubor kreseb ze sbírky Moderní galerie v Praze s texty Vojtěcha Volavky, volné listy v polokartonovém přebalu, v každém díle je po 15 reprodukcích kreseb významných českých umělců, např. (J. Mánes, M. Aleš, J. Mařák, J. Preis…
Current price: 900 CZK (38 €)
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Břetislav Hodek: Smutný monolog o překládání Shakespeara
No.: 550Auction price: 1.200 CZK (50 €)
bibliofilie s původní litografií ve formátu 6 x 5 cm, 1993, 10,9 x 7,8 cm, sign. DU O. Kulhánek, č. 90/100, celokožená vazba, vydala Lyra Pragensis, Praha 1993, 18 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, m…
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Jiří Pilka: Oslovení hudby
No.: 551Auction price: 600 CZK (25 €)
bibliofilie s původními barevnými litografiemi, 1985, 8 x 7,5 cm, sign. proti titulu VladSuchánek, varianta B 172/200, celokožená vazba, vydal SUPRAPHON v edici Lyra Pragensis, Praha 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Educ…
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Liesler
(1912-2005)
Také jedno faunovo odpoledne
No.: 552Auction price: 3.000 CZK (125 €)
bibliofilie se 6 původními kombinovanými hlubotiskovými technikami ve formátu 21,5 x 12,5 cm (3x) a 7 x 5 - 5 x 3,5 cm (3x), 1987, 30,5 x 20 cm, 3x sign. PD Liesler 87, autorský tisk, pevná celoplátěná převazba s vlepeným původním přebalem s tištěnou grafikou, vydáno pro účastníky slavnostního večer…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Eva Hašková
(1946)
Babylonská věž
No.: 553Auction price: 2.500 CZK (105 €)
bibliofilie s 10 barevnými komb. technikami ve formátu 12 x 9 cm, 2003, 20,7 x 14,5 cm, vše sign. DU Eva Hašková 03, autorský tisk, Edice Biblos, svazek č.48, Praha 2003. V nakladatelství Kniha, grafika, bibliofilie vydali Josef Runštuk a Karel Žižkovský v počtu 100 čísl. výtisků, volné listy v kart…
Eva Hašková
(1946)
Christopher Fry: Věta o větě
No.: 554Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie s pův. barevnými komb. technikou ve formátu 7 x 5 cm, 1993, 11 x 7,5 cm, sign. DU Eva Hašková, č. 4/200, šitá měkká vazba, vydala Nadace Lyry Pragensis, Praha 1993, 14 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. …
Current price: 300 CZK (13 €)
František Michl
(1901-1977)
Ilonka/Hans Holm
No.: 555Auction price: 200 CZK (9 €)
bibliofilie, 21 x 14 cm, 2x sign. dřevoryt. Fr. Michl, vyd. Kobes, Plzeň, 1932, podpis výtvarníka, pův. brož, 43s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Lada
(1887-1957)
Veselý přírodopis
No.: 556Auction price: 3.500 CZK (146 €)
kniha, 27 x 23,5 cm, 24x zinkografie J. Lada, text a verše J. Foltýn, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, převazba, restaurováno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graph…
Jan Krejčí
(1942)
E. A. Poe: Havran Krkavec
No.: 557Auction price: 3.000 CZK (125 €)
bibliofilie, 31 x 21 cm, 4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. aut. list., na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Václav Malý
(1874-1935)
Krásy republiky Československé
No.: 558Auction price: 1.500 CZK (63 €)
bibliofilie, 1919-1923, 52 x 36,5 x 4,5 cm, V tvrdých kartonových deskách je uloženo 110 reprodukcí dle originálu Václava Malého zachující městské a krajinné výjevy z Prahy, Čech, Moravy a Slovenska. Slovem doprovází Dr. K. Herain a Dr. F.X. Harlas (tato textová část chybí, reprodukce jsou v komplet…
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Píseň Šalomounova
No.: 559Auction price: 10.000 CZK (417 €)
8x suchá jehla, 1996, 32,5 x 21,5 x 3,2 cm, vše sign. DU V. Komárek, č. 64/100, Bibliofilské vydání biblického textu v jazyce českém, německém, anglickém a francouzském, na který vytvořil Vladimír Komárek osm suchých jehel ve formátu 23 x 14,5cm. Tištěno na ručně čerpaném papíru Jantar, jako 13. sva…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
více autorů
Československé legie v Rusku, malířské dokumenty
No.: 560Auction price: 1.500 CZK (63 €)
bibliofilie, 24 x 35 cm, 99 reprodukcí velikosti pohlednice, ukázky děl umělců - legionářů čsl. legií za 1.sv. války, reprodukce děl nalepené na kartonu autoři:J. Vlček, F. Parolek, M. Smolka, O. Matoušek, V. Nikodem, F. VikZiegelheim, J. Malý, J. Hartman, vyd. Památník odboje, Praha, 1922, velmi do…
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
No.: 561Auction price: 2.500 CZK (105 €)
bibliofilie, 24 x 34 cm, 99 reprodukcí velikosti pohlednice, ukázky děl umělců - legionářů čsl. legií za 1.sv. války, reprodukce děl nalepené na kartonu autoři: V. Preissig, F. Kupka, Gutfreund, Dálný, K. Cipra, H. Němeček, O. Nejedlý, V. Beneš, B. Harna, A. Longen, vyd. Památník odboje, Praha, 1923…
František Langer
(1888-1965)
Pět povídek z vojny
No.: 562Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, Charbin 1920, 102 s., obálka vevázaná, pl. kožená vazba, zl. ořízka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Řeřicha
(1872-1959)
Dřevěné kostelíky v Karpatech
No.: 563Auction price: 1.300 CZK (55 €)
bibliofilie, 43 x 33 cm, 6x dřevoryt J. Řeřicha, vyd. Československá jednota, Praha, 1931, předmluva Františka Žákovce, věnování autora na titl. straně, volné listy v pap. deskách, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Koula, member of The Hollar Association of Czech…
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Josef Zicha
(1916-1977)
Kutná Hora
No.: 564Auction price: 600 CZK (25 €)
8x dřevoryt, 42,5 x 29,5 cm, 8x dřevoryt J. Zicha, dřevoryt na titl. straně ručně kolorován, dřevoryty pochazázejí z let 1939-1942, volné listy v pap. deskách, desky lehce opotřebeny, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Konůpek
(1883-1950)
Saga o Gunnlaugovi Hadím Jazyku
No.: 565Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 15,5 x 9,5 cm, sign. lept J. Konůpek, č. 41, přl. Emil Walter, vyd. L. Bradáč, Praha, 1919, pevná vazba, 67s., vazba opoteřbena, otlučené rohy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
(1883-1950)
August Vermeylen: Věčný žid
No.: 566Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, 19 x 14,5 cm, pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 254/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., velmi dobrý, stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and …
Current price: 500 CZK (21 €)
František Tichý
(1896-1961)
Karel Hlaváček: Mstivá kantiléna
No.: 567Auction price: 5.000 CZK (209 €)
bibliofilie, 26 x 17 cm, 10x suchá jehla František Tichý, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1966, nákl. 450 nečíslovaných výtisků, volně šité listy v obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, T…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Václav Jansa
(1859-1913)
Stará Praha
No.: 568Auction price: 1.000 CZK (42 €)
brož, 29 x 22 cm, 100 reprodukovaných akvarelů, vyd.B. Kočí, Praha, pův. brož, clpl. desky, lehce potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
.
Hodonín
No.: 569Auction price: 4.000 CZK (167 €)
20x dřevoryt, 43 x 31 cm, 20x sign. dřevoryt J. Dobrovolský, vyd. nákladem autora, Hodonín, 1930, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Vracím se k tobě moje město
No.: 570Auction price: 2.000 CZK (84 €)
11x litografie, 41 x 60 cm, 11x sign. litografie Jiří Mádlo, vyd. Nástup, Pelhřimov, 1967, ex.: 190/200, volné listy v obálce, chybí litografie č. 11 a 13, obálka více opotřebena, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky
více autorů
Karlův most
No.: 571Auction price: 1.000 CZK (42 €)
10x litografie, 42,5 x 30 cm, 10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Ketzek
(1906-1978)
Naši Svatí a Blahoslavení
No.: 572Auction price: 2.000 CZK (84 €)
bibliofilie, 47 x 33 cm, 12 sign. litografií F. Ketzek, předmluva S.M. Braito, Praha 1944, volné listy v org. karton. deskách, karton zašpiněn, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda