Zdroje

Teprve se službou AdWords Express začínáte? Nebo máte konkrétní dotaz? U nás najdete všechny informace, které potřebujete.

Časté dotazy

Rozbalit vše Zavřít vše
 • Kde se moje reklama na internetu zobrazí?

  Vaše reklama se bude zobrazovat vedle výsledků vyhledávání Google na webu, v mobilních telefonech, v Mapách Google a na souvisejících partnerských webech.

 • Mohu určit místo, kde se moje reklama zobrazí?

  Pokud máte kamenný obchod, může se vaše reklama zobrazit uživatelům, kteří do svého vyhledávacího dotazu zahrnou název oblasti (např. „pizzerie praha“) nebo kteří se nacházejí ve vaší oblasti a vyhledávají vaše produkty (např. „pizzerie ančovička“). Pokud prodáváte na internetu, můžete vybrat, ve kterých zemích nebo městech se má reklama zobrazit.

 • Chci používat AdWords Express, potřebuji mít vlastní web?

  Nepotřebujete. Pokud web nemáte, ale potřebujete místo, na které by reklama odkazovala, můžete si ve službě Moje firma na Googlu vytvořit za 10 minut stránku firmy na Google+.

 • Jak se do služby AdWords Express zaregistrovat?

  Zaregistrujte se do služby AdWords Express a vytvořte svoji první reklamu. Nezabere to více než několik minut. Postupujte podle příručky Začínáme s AdWords Express. Dozvíte se také, jak reklamu přizpůsobit vašim obchodním cílům.

Pomoc v pravý čas.

Centrum nápovědy

Projděte si naše časté dotazy a výukové programy. Pomohou vám s řadou témat – od nastavení účtu až po správu kampaně AdWords Express.

Navštivte centrum nápovědy AdWords Express

Připojte se ke komunitě.

Produktové fórum AdWords Express

Pokládejte otázky, studujte odpovědi a povídejte si s komunitou uživatelů AdWords Express. Naleznete zde odpovědi zkušených uživatelů AdWords Express na každý problém, který vás trápí.

Ptejte se

Pořád je se co učit.

Učte se s Googlem

Nakročte k úspěchu. Přečtěte si naše tipy a triky, jak Google Ads využít naplno.

Další informace

YouTube

Přihlaste se k odběru kanálu Reklam Google na YouTube. Nabídnou vám praktické novinky formou videa.

Přehrát videa

Digitální Garáž

Získejte zdarma přístup k video lekcím od Googlu, které přispějí k růstu vaší firmy.

Začít se učit