Ikona Dokumentů

Spolupráce a výuka v reálném čase s Dokumenty Google

Webové dokumenty, tabulky, kresby a prezentace umožňují upravovat stejný soubor několika uživatelům zároveň. Máte tak k dispozici vždy nejnovější verzi.

Kontaktujte nás

Součástí Google Apps pro vzdělávání jsou tyto služby:

O Google Apps

Google Apps je jednoduchý, ale přesto výkonný nástroj pro komunikaci a spolupráci v libovolně velké vzdělávací instituci. Hostuje jej Google, což urychluje instalaci a snižuje nároky na údržbu a náklady na IT.

Služba Google Apps je vzdělávacím institucím poskytována bezplatně a je hostována stejnou podnikovou infrastrukturou, jakou používají komerční zákazníci a zákazníci ze státního sektoru.

Zaregistrujte se.

Snímek obrazovky Dokumentů

Spolupráce při výuce, bez komplikací

Studenti i učitelé mohou otevírat a upravovat své dokumenty mnohem rychleji. Nemusejí se zdržovat s USB paměťmi, zastaralými souborovými přílohami nebo nepřehledným klientským softwarem.

Kontrola nad zabezpečením přístupu

Administrátoři mohou spravovat oprávnění ke sdílení souborů v rámci celého systému a vlastníci dokumentů mohou přístup k souborům udělit či odebrat kdykoli.

Přístup vždy a všude

Dokumenty Google umožňují uživatelům produktivně pracovat ve škole, doma a dokonce i z mobilních telefonů. Dokumenty Google se spouští ve webovém prohlížeči, a proto studenti mohou k práci použít téměř jakýkoli počítač a nemusí si kupovat nový software.

Snadné nahrávání a sdílení souborů

Dokumenty Google lze používat v osobních počítačích, počítačích Mac a počítačích se systémem Linux. Podporují oblíbené formáty souborů jako .doc, .xls, .ppt a .pdf. Soubory ukládané v Dokumentech Google jsou vždy přístupné i zálohované online.

Chytřejší přidávání komentářů, lepší zpětná vazba

Intuitivní funkce přidávání komentářů v Dokumentech Google je ideální pro zpětnou vazbu od vyučujících a spolupracovníků. Historie revizí umožňuje kontrolovat (a vracet) postupně prováděné úpravy.

Ukázka: Dokumenty Google

V této praktické ukázce se můžete podívat, jak jsou vytváření dokumentů a spolupráce v Dokumentech Google snadné. Nepotřebujete k tomu žádný účet!

Vyzkoušejte si Dokumenty Google

  • University of Charles
  • ASU
  • University of Notre Dame
  • Essec

Kdo používá Google Apps

Google Apps používá více než čtrnáct milionů studentů a učitelů.