Moderní prohlížeč do práce

Nasaďte a spravujte Chrome for Work i ve své organizaci

Stáhnout balíček MSI prohlížeče Chrome

Balíček MSI Chromu pro Windows 10/8.1/8/7 64-bit.Není k dispozici pro Windows RT.

(Balíček MSI Chromu pro Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Stáhnout balíček MSI prohlížeče Chrome

Balíček MSI Chromu pro Windows 10/8.1/8/7 32-bit.Není k dispozici pro Windows RT.

(Balíček MSI Chromu pro Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Protože používáte Chromebook, prohlížeč Chrome stahovat nemusíte. Příjemnou zábavu!

Kaplan

Před pár lety byl prohlížeč jen nástroj, pomocí kterého zaměstnanci přistupovali k obsahu na webu. Nyní se jedná o absolutní životní nutnost pro každou firmu. Další vývoj naší společnosti se bude ubírat směrem ke cloudovým technologiím a přechod na prohlížeč Chrome je jen další krok tímto směrem.

– Patrick Della Peruta, ředitel pro počítačové technologie

Sanmina-SCI

Společnost Sanmina-SCI si jako výrobce nejsložitější elektroniky na světě velmi dobře uvědomuje, jak důležitá je pro efektivní fungování firmy jednoduchost procesů a nástrojů. Používáme Chrome, protože složité webové technologie zprostředkovává ve formě výkonného prohlížeče, který se snadno používá a spravuje.

– Elliot Tally, ředitel pro podnikové aplikace

News International

Po nasazení Chromu nám zaměstnanci říkali, že je Chrome v porovnání s naším starým prohlížečem mnohem rychlejší. Internet Explorer se při pokusu o otevření 15 karet téměř zastaví. V Chromu to se stejným hardwarem není žádný problém.

– Gareth Wright, ředitel pro podnikové operace

Další informace

Ministerstvo zahraničí USA

Naši zaměstnanci si mohou jako výchozí prohlížeč zvolit Chrome. Mohou tak využít jeho rychlost – jak při spouštění, tak při načítání webových stránek – i možnost používat všechny moderní webové stránky, což jim pomáhá dosahovat vyšší produktivity při práci.

– Chris Bronk, hlavní poradce, odbor eDiplomacy úřadu IRM

Další informace

Pearson

Společnost Pearson vsadila na cloudové technologie a nabízí svým zaměstnancům možnost výběru, kde a jak budou pracovat. Srdcem této nové globální kultury spolupráce, otevřenosti a inovace je služba Google Apps for Work podporovaná skvělým výkonem a flexibilitou prohlížeče Chrome.

– Nik Clarke, viceprezident pro výpočetní technologie koncových uživatelů

Appirio

Společnost Appirio si Google Chrome for Work opravdu oblíbila. Naše firma používá cloud, potřebujeme tedy prohlížeč, který je bezpečný, jednoduchý a snadno se nasazuje. Společnost Appirio zavedla Chrome pro všechny zaměstnance a našim zákazníkům doporučujeme Chrome for Work také.

– Glenn Weinstein, ředitel pro technologie

Vision7 International

Čím méně žádostí o podporu od zaměstnanců dostaneme, tím lépe. Nikdo se nám zatím neozval, že by měl problém s Chromem.

– François van Doesburg, viceprezident oddělení IS/IT

Další informace

Boiseská státní univerzita

Díky Chromu nemusím mít obavy, že některý uživatel klikne na výzvu a odsouhlasí aktualizaci, která by v případě nesprávné instalace mohla ohrozit bezpečnost. Aktualizace prohlížeče Google Chrome for Work se o všechno postarají.

– Peter Jurhs, technický manažer

Další informace

Sixt AG

Ve společnosti Sixt věříme v budoucnost webu a webových technologií. Používáme Chrome for Work, abychom našim zaměstnancům umožnili bezpečný přístup na web, a také pro většinu interních aplikací. Nasazení a konfigurace služby Chrome for Work jsou opravdu velmi snadné.

– Erich Sixt, generální ředitel

SNL Financial

Díky službě Chrome for Work aplikace Google září. Gmail funguje znatelně rychleji, což zaměstnancům společnosti SNL Financial umožňuje soustředit se na práci.

– Galen Warren, ředitel pro technologie

Nemocnice Middlesex

Přechod na prohlížeč Chrome proběhl zcela bez problémů. To je pro ředitele IT oddělení vždy výborná zpráva.

– Lud Johnson, ředitel oddělení IT

Další informace

Správa více než 100 zásad

Ve službě Chrome for Work může vaše organizace využít více než 100 zásad. Můžete zapnout automatické aktualizace, abyste automaticky získávali nejnovější opravy zabezpečení, nebo aktualizace instalovat ručně, chcete-li je mít více pod kontrolou. Nakonfigurujte, které aplikace a rozšíření zaměstnanci obdrží, a spravujte různé pluginy. Můžete dokonce vytvořit soukromý internetový obchod s vlastními aplikacemi a vybranými aplikacemi třetích stran, spravovat kompatibilitu starších aplikací a mnoho dalšího. Další informace naleznete v centru nápovědy Chrome for Work.

Rozšířené funkce a podpora

Zaměstnanci dnes k práci používají několik různých zařízení. Prohlížeč Chrome používá správu založenou na cloudu, která vám umožňuje upravit zaměstnancům zásady a nastavení z webu bez ohledu na to, zda používají firemní stolní počítač nebo vlastní notebook. Cloudová správa pro operační systémy stolních počítačů a podpora pro Chrome jsou k dispozici pouze pro zákazníky se službou Google Apps. Pokud službu Google Apps nemáte a chtěli byste se o ní dozvědět více, zaregistrujte se zde.

Zajištění bezpečnosti

Google Chrome for Work používá technologie zabezpečení, jako jsou Bezpečné prohlížení, izolované prostory a automatické aktualizace, které vaši organizaci chrání před škodlivými stránkami, viry, malwarem a phishingovými útoky. Naše technologie ochrany před skriptováním mezi weby vás chrání před stránkami, které by se mohly snažit ukrást data společnosti a zaměstnanců.

Stabilita

Víceprocesová architektura Chromu zajišťuje, že pokud jedna karta selže, nezpůsobí to selhání celého prohlížeče. Před každou aktualizací Chromu provádíme tisíce nepřetržitých automatických testů a sbíráme data z kanálu pro vývojáře a kanálu beta, abychom zajistili maximální stabilitu.

Kompatibilita

Chrome vždy odpovídá nejnovějším standardům moderního webu a umožňuje tak použití nejnovějších cloudových aplikací. Pokud vaše organizace potřebuje starší prohlížeč, ve kterém bude možné spouštět starší aplikace, vyzkoušejte v Chromu podporu starších prohlížečů, která pracovníkům IT umožňuje nasadit v organizaci Chrome a přitom i nadále podporovat starší prohlížeč.

Rychlost

Prohlížeč Chrome byl navržen tak, aby byl ve všech ohledech rychlý – od spuštění z plochy, přes načítání webových stránek až po spouštění složitých firemních webových aplikací. S každou novou verzí dosahuje Chrome lepšího skóre Octane, což je test pro porovnání rychlosti JavaScriptu.

Produktivita

Uživatelé se do Chromu mohou přihlásit a získat přístup ke svým aplikacím, záložkám, rozšířením a dalším nastavením prohlížeče. To znamená, že zaměstnanci mohou po opuštění kanceláře snadno pokračovat v práci na svých osobních zařízeních.

Vývoj

Mnoho společností vyvíjí své vlastní interní aplikace. Chrome je k dispozici v systémech Windows, Mac OS X, Linux, Chrome OS, Android a iOS, což vývojářům umožňuje vytvořit, otestovat a spravovat jednu webovou aplikaci pro všechny tyto platformy.