Pojďme společně měnit svět k lepšímu.

Lepší viditelnost. Více darů. Více dobrovolníků. Takové výsledky může přinést nezisková reklama. Podělte se o svou vizi s lidmi, kteří vám budou naslouchat.

Nadace Freda Hollowse

Účastník programu Google Ad Grants

Nadace Freda Hollowse

Účastník programu Google Ad Grants

"Program Google Ad Grants nám pomohl získat podporu tisíců lidí z celé země. Díky tomu, že se o problémech dozvěděli, je nyní pomáhají řešit."

Ping Lo, The Fred Hollows Foundation

Zobrazujte reklamy ve vyhledávání

Oslovte lidi, kteří vám mohou pomoci.

Program Google Ad Grants umožňuje zobrazovat reklamy ve vyhledávání a cílit na lidi, kteří na Googlu hledají neziskovky, jako je ta vaše. Díky tomu na sebe upozorníte uživatele, kteří předtím o vašem poslání nevěděli. Reklamy můžete zobrazovat po celém světě, nebo se zaměřit na lidi v okolí. V programu Google Ad Grants máte vše neustále pod kontrolou.

Získejte více peněz z darů

Nechte lidi, aby vás finančně podpořili.

Program Google Ad Grants lidem usnadňuje zasílání darů. A čím snazší je přispět, tím větší je pravděpodobnost, že to lidé udělají.

Zjistěte, co funguje

Optimalizujte inzerci na základě podrobných statistik.

Jakmile se vaše reklamy začnou zobrazovat, můžete měřit jejich výkon pomocí Google Analytics a měření konverzí. Která klíčová slova dosahují nejlepších výsledků? Které reklamy pomáhají získat další peníze nebo dobrovolníky? Získejte odpovědi na tyto i mnoho dalších otázek.