1. O společnosti Google

Vyhledávání po celém světě vizualizované pomocí platformy WebGL Globe

Posláním společnosti Google je uspořádat informace z celého světa tak, aby byly všeobecně přístupné a užitečné.

Desatero, kterým se řídíme

1: Soustřeďte se na uživatele a ostatní přijde samo.

Naším cílem vždy bylo zajistit co nejlepší uživatelský dojem. Ať už navrhujeme nový internetový prohlížeč nebo nějaké zlepšení vzhledu naší domovské stránky, snažíme se, aby změna posloužila především vám, nikoli našim interním plánům nebo plnění vlastních cílů.

Zprávy ze společnosti Google

Přečtěte si nejnovější zprávy, prohlédněte si seznam blogů, nebo sledujte nejrůznější stránky Google+, kde naleznete aktuální informace o různých službách a iniciativách.

Další informace

Práce v Googlu

Byli jste někdy zvědaví, jak vypadá život v Googlu nebo jaké výhody můžete jako zaměstnanec společnosti Google očekávat? Vyhledejte nabídky zaměstnání ve společnosti Google nebo se podívejte na jednu z mnoha našich poboček po celém světě.

Další informace

Vztahy s investory

Přečtěte si zprávy od investorů, finanční údaje nebo informace o řízení společnosti.

Další informace

Doodly

Doodly jsou zábavné, překvapující a někdy spontánní změny loga Google, které provádíme, abychom oslavili svátky, výročí a životy známých umělců, inovátorů či vědců.

Zobrazit všechny doodly

Google pro českou společnost

Program „Google pro českou společnost 2012“ zastřešuje několik plánovaných projektů a aktivit, které bude společnost Google realizovat v průběhu tohoto roku. Cílem je zapojit se do takových projektů, které přispívají k místním inovacím, rozvoji vzdělávání a uchování a šíření české kultury a umění. Důležitou součástí je i podpora aktivit neziskového sektoru a českých měst.

Více o programu

Technologie, které pomáhají