GoogleAnalytics

Analýza inzerce

Vynaložili jste značné investice na to, abyste přilákali návštěvníky na své webové stránky. Jak poznáte, že vaše reklamní programy fungují? Prověřte všechny digitální kanály (včetně vyhledávání, grafické inzerce, sociálních sítí, affiliate partnerů a e-mailu) a zjistěte jejich vliv na míru konverze a návratnost investic. Posuňte analýzu na vyšší úroveň díky bezkonkurenční integraci AdWords – včetně mobilních kampaní a kampaní v reklamní síti.

Inzerce

Zvyšte účinnost marketingu ve vyhledávačích

Marketing ve vyhledávačích přivádí návštěvníky na vaše webové stránky. Díky Google Analytics můžete spojit chování návštěvníků s kampaněmi využívajícími marketing ve vyhledávačích (na Googlu, ve službě Bing, Yahoo a dalších) a lépe vybírat nabídky a klíčová slova. Pokud použijete službu AdWords, můžete kampaně automaticky označit a snadno zjistit rozdíly v míře konverze, kterou vykazují různá umístění reklamy nebo vstupní stránky.

Další informace

Pomocí remarketingu snadno a rychle oslovíte ty správné zákazníky.

Funkce služby Google Analytics zaměřené na remarketing vám umožňují získat hodnotné informace o zákaznících, kteří projeví zájem o vaše produkty nebo služby. Pak můžete na základě těchto informací zacílit své reklamy na webu a přizpůsobit je podle toho, co tito zákazníci hledají.

Další informace

Zjistěte, jak grafická reklama přispívá k vašim programům

Zjistěte, jak účinně může grafická reklama přivádět na vaše stránky nové zákazníky. Zaměřte se na konkrétní umístění a přesvědčte se, jak účinně lákají správné typy návštěvníků. Díky integraci s reklamní sítí Google můžete pomocí AdWords vytvářet a spravovat kampaně a poté vložit do marketingových kampaní v reklamní síti Google značky Google Analytics a měřit jejich úspěšnost.

Dopřejte mobilním kampaním pozornost, kterou si zaslouží

Pokud provozujete mobilní reklamy nebo používáte mobilní aplikace, určitě budete chtít mít představu o jejich výkonu. Umístění pro mobilní reklamy přitahují jiný typ návštěvníků a Google Analytics vám přiblíží, jak se chovají. Údaje můžete rozdělit podle zařízení, dále můžete měřit výkon reklam a optimalizovat mobilní i běžné webové stránky prostřednictvím známých metrik, jako je doba na webu, míra okamžitého opuštění a míra konverze.

Další informace

Použijte přehled vícekanálových cest a zjistěte, jak vaše reklamní kampaně spolupracují

Inzerujete ve více digitálních kanálech (marketing ve vyhledávačích, grafická inzerce, sociální sítě, affiliate partneři atd.) a je tedy důležité pochopit, jakou roli hrají jednotlivé kanály a jak spolupracují při zvyšování počtu zákazníků a konverzí. Přehledy vícekanálových cest vám nabídnou úplnou představu o tom, které kanály fungují nejlépe a které jsou nejméně účinné. Na základě těchto zjištění můžete provést optimalizaci a zlepšit digitální marketingové programy.

Další informace

Měření kampaní poskytuje informace o tom, co funguje a co nikoli

Měřte kampaně ve všech kanálech a zjistěte, které marketingové aktivity se skutečně vyplácejí. Prohlížejte přehledy rozdělené podle kanálů a zobrazte v účtu údaje v reálném čase, pouze několik minut po spuštění kampaně. Zjistíte zapojení a konverzní aktivitu pro každý odkaz, který označíte, včetně e-mailu a bannerů. Navíc můžete měřit offline kampaně, které přivádějí uživatele na vaše stránky.

Další informace