GoogleAnalytics

Analýza obsahu

Najděte pomocí přehledů obsahu v Google Analytics nejnavštěvovanější obsah webových stránek a poklady, které jsou na nich ukryté. Zjistíte, jak často uživatelé navštěvují jednotlivé stránky webu, jak dlouho na nich zůstávají a jak často uskutečňují konverze. Všechny přehledy najdete v části Obsah.

Site Search: Přiveďte návštěvníky k cíli rychleji

Pokud návštěvníci nemohou nalézt to, o co mají zájem, vyhledávají. Díky přehledům Site Search v Google Analytics můžete zjistit, co návštěvníci skutečně hledají. Objevte promarněné příležitosti v souvislosti s produkty a zkraťte dobu do konverze.

Další informace

Analýza na stránce: Zjistěte, jak se návštěvníci na vašem webu pohybují

Při prohlížení přehledů Google Analytics je občas obtížné představit si navigaci návštěvníků na dané webové stránce. Pomocí funkce Analýza na stránce můžete vizuálně analyzovat pohyb návštěvníků na webu.

Další informace

Analýza rychlosti webu: Objevte problémy dříve než vaši zákazníci

Všichni víme, jak frustrující je pomalé načítání webových stránek. Pomalé načítání stránek však může uškodit také inzerci a hodnocení ve vyhledávači. Pomocí přehledu Rychlost webu ve službě Google Analytics můžete zjistit, jak dlouho trvá načtení vašich stránek. Vyhledejte a opravte pomalé stránky. Vaši návštěvníci to ocení.

Další informace

Měření událostí

Měření událostí: Zjistěte, co návštěvníci na vašem webu dělají

Mít představu o zapojení návštěvníků na stránkách je užitečné. Zjistěte, jak často uskutečňují interakce s prvky Flash a AJAX nebo jak často klikají na odkazy pro stažení brožur k produktům. Můžete dokonce nastavit měření událostí a získat podrobnější představu o chování návštěvníků.

Další informace

AdSense

Zvyšte účinnost programu AdSense

AdSense umožňuje bloggerům a majitelům webových stránek s obsahem vydělávat na reklamách, které se na jejich stránkách zobrazují. Služba Google Analytics může přímo importovat údaje AdSense, aby se reklamy na webových stránkách zobrazovaly na tom nejlepším místě.

Další informace