GoogleAnalytics

Konverzní sada

Díky konverzní sadě Google Analytics nemusíte zůstat pouze u počtu zobrazení stránek a návštěvníků. Zjistěte, jak všechny digitální marketingové kanály spolupracují při přivádění návštěvníků na váš web. Měřte prodej, stahování položek, přehrání videí a další akce, které pro vás mají cenu. Získejte představu o tom, proč od vás někteří návštěvníci kupují a jiní ne. Na základě zjištěných informací můžete upravit webové stránky a marketingové programy, aby plnily vaše obchodní cíle.

Zjistěte, jak chování návštěvníků vede k prodeji a konverzím

Váš web je dynamický a stejně tak by měly být dynamické i vaše cíle konverzí. Pomocí cílů a měření událostí můžete sledovat prodeje, stahování, přehrání videa, konverze, zapojení na webu nebo definovat vlastní metriky. Lze si také uzpůsobit vytváření přehledů podle toho, čeho chcete dosáhnout a určit, které akce návštěvníků s největší pravděpodobností splní vytyčené obchodní cíle.

Zlepšete online prodej pomocí přehledů elektronického obchodu

Určete produkty, které se nejlépe prodávají, a nejhodnotnější propagační akce. V případě složitých transakcí i jednoduchých nákupů uskutečněných prostřednictvím jediného kliknutí vám přehledy elektronického obchodu pomohou zjistit, proč u vás zákazníci nakupují a jaké nákupy uskutečňují. Transakce můžete zpětně sledovat až k jednotlivým kampaním a klíčovým slovům, můžete porozumět chování kupujících na webu a upravit nákupní košík tak, abyste zvýšili objem prodeje a zajistili si věrnost zákazníků.

Další informace

Udělejte si úplnou představu o výkonu kampaní díky přehledům vícekanálových cest

Neomezujte měření kampaní na poslední proklik před uskutečněním prodeje. Díky přehledům vícekanálových cest zjistíte vliv všech digitálních marketingových aktivit, včetně vyhledávání, grafické inzerce, sociálních sítí, affiliate partnerů, e-mailu atd. Získejte informace o tom, které kanály představily vaše produkty návštěvníkům a které zaznamenaly prodej. Budete tak moci lépe vyvážit marketingové programy.

Další informace

Sledujte různé trasy, kterými se návštěvníci na vašem webu ubírají

Zjistěte, proč návštěvníci váš web milují… nebo proč se jim nelíbí. Pomocí přehledů služby Google Analytics Vizualizace toku a Cesty k cíli můžete sledovat konverzní trasy návštěvníků a zjistit, kde na stránky vstoupili, kde se zdržovali a kde web opustili. Objevte silné stránky a slabiny navigace na svém webu a poznejte, které oblasti webu a marketingového programu vyžadují úpravu.