Mobilní analýza

V dnešní době je stále důležitější rozumět svým mobilním webům, aplikacím a reklamám a tomu, jak podporují vaši obchodní činnost. Pomocí Google Analytics můžete měřit výkon mobilních webů, aplikací a počet návštěv z mobilních zařízení s možností připojení k internetu, což zahrnuje telefony vyšší třídy, základní telefony a tablety. Pomáháme marketérům uspět u uživatelů používajících různá zařízení a obrazovky tím, že jim poskytujeme informace, díky kterým mohou být relevantní ve vztahu k zákazníkům a uspět ve chvíli, kdy je to nejdůležitější. Vytvářejte cílené a účinné marketingové kampaně, které zasáhnou návštěvníky, ať jsou kdekoli.

Mobilní zařízení

Analytics pro mobilní aplikace: měřte celkovou hodnotu své aplikace

Mobilní zařízení mění způsob, jakým lidé komunikují, pracují a baví se. K šíření mobilních technologií a jejich inovacím dochází z velké části zásluhou mobilních aplikací. Služba Analytics pro mobilní aplikace umožňuje podrobně měřit interakci uživatele s aplikací v celém jejím rozsahu – od chvíle, kdy uživatel aplikaci objeví, přes její stažení až po práci s ní. Přehledy jsou přizpůsobené tak, aby poskytovaly informace důležité pro marketéry a vývojáře mobilních aplikací.

Další informace

Vytvořte nejlepší uživatelské prostředí pro všechny typy obrazovek a zařízení

Zobrazení statistických údajů podle lokality (karta Vizualizace na mapě) umožňuje pochopit, odkud mobilní provoz přichází, a předvídat, kde se zvýší. Pokud budete vědět, pomocí jakých zařízení návštěvníci hledají vaše webové stránky, můžete představit svoji značku ve formátech, které jsou pro tato zařízení optimální. Služba Google Analytics vám prozradí, které mobilní operační systémy a konkrétní mobilní zařízení posílají návštěvníky na váš web, do vaší mobilní aplikace nebo na stránku sociálních médií.

Další informace

Měření mobilních reklam: zjistěte, jaký přínos mají mobilní zařízení pro vaši firmu

Mobilní reklamy Google se zobrazují na mobilních zařízeních ve výsledcích vyhledávání, na obsahových webech a v aplikacích. Představte pomocí nich svou firmu lidem, kteří používají telefony a tablety v různou denní dobu. Když porozumíte mobilním konverzím, můžete si vytyčit cíle a začít pomocí Google Analytics měřit své úspěchy.

Další informace