Aplikace s podorou služby Google Cloud Print
Aplikace, které jsou zde uvedeny, fungují se službou Google Cloud Print. Když odešlete tiskovou úlohu, můžete ji sledovat pomocí stránky pro správu služby Google Cloud Print.

Všechna zařízení

Google Chrome
Pomocí služby Google Cloud Print si můžete vytisknout jakoukoli kartu otevřenou v Chromu. V Chromeboocích je služba Cloud Print nastavena jako výchozí možnost tisku.
Mobilní aplikace od Googlu
Pokud používáte Gmail nebo Disk Google pomocí prohlížeče v telefonu, můžete si prostřednictvím služby Google Cloud Print vytisknout libovolný e-mail, dokument, tabulku nebo jiný soubor z Disku. Funkce print2docs navíc umožňuje uložit do účtu Disku jakýkoliv soubor na později.

Zařízení Android

PrinterShare™ Mobile Print
Mobile Print je aplikace pro Android, která podporuje několik typů tisku včetně služby Google Could Print. Dokáže tisknout fotky, webové stránky, události z kalendáře, kontakty, textové zprávy, e-maily, Dokumenty Google a další soubory.
Fiabee
Fiabee je aplikace pro cloudovou synchronizaci, která umožňuje tisknout dokumenty z aplikací Android a Chrome pomocí služby Google Cloud Print.
Google Cloud Print
Cloud Print je oficiální aplikace pro Android, která umožňuje tisknout ze zařízení Android pomocí služby Google Cloud Print. Jakmile aplikaci nainstalujete, můžete do ní nasdílet dokumenty, fotky nebo soubory PDF, následně vybrat tiskárnu a preferované možnosti tisku a klepnout na Tisk – je to tak snadné. Po otevření aplikace můžete zobrazit nedávno odeslané tiskové úlohy, ověřit jejich aktuální stav a vybrat, které stažené soubory chcete vytisknout.

Zařízení iOS

PrintCentral Pro
PrintCentral Pro je aplikace pro iOS, která umožňuje tisknout pomocí mnoha služeb včetně služby Google Cloud Print. V aplikaci PrintCentral Pro můžete tisknout e-maily a přílohy, kontakty, webové stránky, textové zprávy a další.

Počítač Mac nebo Windows

Jakýkoli webový prohlížeč
Pokud na jakékoliv webové stránce vidíte tlačítko Tisk společně s logem Google Cloud Print, můžete tisknut, aniž byste opustili prohlížeč.
Google Cloud Printer pro Windows
Aplikace Google Cloud Printer usnadňuje tisk z cloudových tiskáren pomocí libovolné aplikace v systému Window. Stačí tiskárnu nainstalovat a můžete tisknout jako v jiných aplikacích.

Pro podniky a školy

Konektor služby Google Cloud Print
Konektor služby Google Cloud Print je samostatná verze konektoru integrovaná do prohlížeče Chrome. Dokáže se službou Google Cloud Print propojit vaše staré tiskárny, abyste je mohli používat odkudkoliv. Samostatná verze na rozdíl od konektoru pro Chrome funguje jako služba systému Linux nebo Windows, což podnikům a školám přináší lepší možnosti správy a vyšší odolnost.
uniFLOW
uniFLOW je systém pro správu tisku a skenování vhodný pro podniky, který organizacím umožňuje řídit a spravovat proces tisku. uniFLOW obohatí jakoukoliv tiskárnu o funkce pro účetnictví, kontrolu rozpočtu, směrování úloh a bezpečný tisk. Uživatelé pak mohou odesílat úlohy prostřednictvím služby Google Cloud Print, klientů Windows a Mac, e-mailu nebo mobilních zařízení.
PaperCut
PaperCut sleduje a kontroluje tiskové úlohy ze všech zařízení s podporou služby Google Cloud Print. Všechny tiskárny spravované pomocí aplikace PaperCut budou označeny jako tiskárny podporující službu Google Cloud Print a uživatelské účty budou mapovány pomocí identit Google.