Agentura s odznakem Premier Partner

EPA Digital

Úspěšná péče o klienty a expanze firmy díky školením a statistikám z programu Google Partners

Hlavní obrázek

O nás

Digitální mediální agentura EPA Digital se zaměřuje na efektivní marketing a branding. Spolupracujeme s více než 25 klienty z různých oborů, kteří mají rozmanité cíle v oblasti elektronického obchodu, oslovování potenciálních zákazníků nebo brandingu na území Mexika a Střední Ameriky. Od svého vzniku před více než deseti lety spoléháme při úspěšné péči o klienty na společnost Google a od roku 2013 jsme jejím certifikovaným partnerem. Hrdě se hlásíme k tomu, že patříme mezi první mexické společnosti, které soustavně využívají nástroje a řešení od Googlu.

Ikona uvozovek

Odznak Premier Partner hraje v úspěchu naší firmy zásadní roli, neboť nám zajišťuje přístup k certifikacím, školením a strategickým statistikám. Jako agentura s odznakem Premier Partner máme jistotu, že klientům poskytujeme nejlepší data a řešení.

José Ignacio González

Zakladatel a ředitel, EPA Digital

Naše zkušenost s programem Google Partners

Obrázek případové studie

Ve společnosti EPA Digital se zaměřujeme na optimalizaci výkonu a brandingu klientů na základě analýz a statistik. A nejsme na to sami. Víme, jakou hodnotu má silné partnerství, a tak když se nám v roce 2013 otevřela možnost stát se certifikovaným partnerem Googlu, neváhali jsme ani okamžik a brzy jsme se stali držiteli odznaku Premier Partner. „Prémiové partnerství hraje neocenitelnou roli pro růst naší společnosti i pro výsledky, kterých s našimi klienty dosahujeme,“ říká zakladatel a ředitel firmy José Ignacio González.

Vzhledem k tomu, že základ veškeré činnosti naší agentury tvoří optimalizace výkonu Google Ads, bývá pro nás skóre optimalizace často hlavní metrikou, podle níž posuzujeme úspěch. Snažíme se v této oblasti neustále zlepšovat, a proto jako agentura spoléháme na certifikační program Skillshop, který nám pomáhá sledovat aktuální trendy v doporučených postupech. „Náš tým je držitelem více než 75 certifikací, což klientům dodává důvěru v to, že se budou na webu prezentovat maximálně efektivně,“ vysvětluje González.

Naši proškolení a certifikovaní zaměstnanci umí klientské účty optimalizovat na základě informací získaných v programu Google Partners, a dodávají tak klientům důvěru ve skvělé výsledky, kterých pak jejich účty skutečně dosahují.

„Obecně můžu konstatovat, že nám prémiové partnerství v oblasti získávání klientů a prohlubování pracovních vztahů přináší konkurenční výhodu,“ dodává González. „Růst naší agentury závisí především na schopnosti přilákat a udržet si klienty, v čemž nám odznak Premier Partner neskutečně pomáhá, protože nám umožňuje vytvořit si s nimi vztah založený na důvěře. Nabízíme jim proškolené pracovníky, statistiky a přehledy výkonu účtu, takže – stejně jako my – mohou mít plnou důvěru v naši schopnost zajistit optimální rozvoj jejich firmy.“

Hodnota partnerství

Ikona odrážky 1

Skóre optimalizace slouží jako metrika úspěchu, podle níž lze posuzovat výkon klientských účtů i celé agentury

Ikona odrážky 2

Certifikační programy portálu Skillshop seznamují náš tým s nejnovějšími možnostmi rozvoje služeb pro naše klienty

Ikona odrážky 3

Speciální akce pro členy programu Google Partners propojují náš tým s dalšími předními agenturami a poskytují nám informace o trendech a novinkách v oblasti služeb

Zapojte se do programu Google Partners ještě dnes

Rozvíjejte své dovednosti v Google Ads, pomozte své společnosti vyniknout a podpořte skvělé výsledky svých klientů.

Zapojte se do programu Google Partners

Zaregistrujte se pomocí účtu správce Google Ads vaší společnosti.