Premier Partner

New Engen

Podpora rozvoje podnikání díky statistikám a znalostem reklamy z programu Google Partners

Hlavní obrázek

O nás

Společnost New Engen, založená v roce 2016, je moderní agentura zaměřená na digitální marketing, která má na starost reklamy, za něž zadavatelé utratí téměř 800 milionů dolarů ročně. Pomáháme značkám na všech úrovních vyspělosti – od těch, kterým jde o návaznost, po ty, které mají zájem o radikální změnu – učit se, vyvíjet se a prosperovat. Naše výzkumná činnost, kreativita a znalost médií i technologií pomáhají značkám dosahovat v inzerci přelomových výsledků. Díky průběžnému testování reklam s využitím současných technologií a otevřené spolupráci mezi marketingovým, kreativním a analytickým oddělením na základě jasně získaných dat pomáháme klientům zůstat na špičce digitálního marketingu. Společnost New Engen sídlí v Seattlu a má pobočky v New Yorku, Los Angeles, Charlotte a Charlottesville.

Ikona uvozovek

Na programu Google Partners si opravdu cením toho, že poskytuje naší agentuře užitečné zdroje, jako jsou pokročilá školení o službách, přehledy, statistiky a certifikace ke službám, které odpovídají našemu přístupu k zaměstnancům a zákazníkům... Upřímně řečeno, Google je jedním z našich nejlepších partnerů.

Justin Hayashi

Spoluzakladatel a generální ředitel, New Engen

Naše zkušenost s programem Google Partners

Obrázek případové studie

Ve společnosti New Engen od roku 2016 pomáháme firemním klientům v rozvoji jejich společností prostřednictvím kampaní Google Ads; od roku 2018 jsme navíc držitelem odznaku Premier Partner. Spoluprací se společností Google se výrazně proměnil způsob našeho fungování, vnímání našich služeb i uspořádání našich týmů. Její dopady na naši agenturu i na více než 6 000 kampaní Google, o které se staráme, jsou jasně patrné a ohromně pozitivní.

Služby Google Ads se neustále vyvíjejí a zlepšují. Informace o tom, jaké změny se připravují a jak uplatňovat doporučené postupy, jsou pro naše podnikání i pro naše klienty velmi cenné. Program Google Partners, který nám byl upraven na míru, má pro nás proto nesmírnou hodnotu – od školení a certifikací přes přístup k důležitým zdrojům a radám odborníků až po akce, na kterých se členové programu Google Partners setkávají s předními experty.

Znalost fungování služby Google Ads a využívání všech jejích možností na maximum jsou pro nás alfou a omegou. Proto po všech nových zaměstnancích požadujeme, aby absolvovali certifikační program Skillshop. Stále si také držíme skóre optimalizace na hodnotě 80 %, díky čemuž můžeme klientům postupným uplatňováním doporučení společnosti Google zajišťovat ty nejlepší výsledky. Požadavky programu zvyšují nároky i výkon jak naší agentury, tak klienta, což je výhodné pro obě strany.

Odznak Premier Partner neznamená jen každodenní podporu – dostáváme také přímou, otevřenou zpětnou vazbu a tipy k dalšímu směřování naší firmy. Víme, že se při plánování dalšího rozvoje naší agentury budeme moci o program Google Partners opřít a získáme od něj konkrétní nástroje a řešení, které podpoří naše dlouhodobé cíle.

Hodnota partnerství

Ikona odrážky 1

Naše agentura získala v rámci programu Google Partners přístup k pokročilým školením o službách, odborníkům na služby, událostem a oceněním

Ikona odrážky 2

Certifikace pomáhají našim plánovačům osvojovat si a používat doporučené postupy Google Ads

Ikona odrážky 3

Naše stabilní skóre optimalizace 80 % u účtů pomáhá našemu týmu poskytovat klientům maximálně efektivní kampaně

Zapojte se do programu Google Partners ještě dnes

Rozvíjejte své dovednosti v Google Ads, pomozte své společnosti vyniknout a podpořte skvělé výsledky svých klientů.

Zapojte se do programu Google Partners

Zaregistrujte se pomocí účtu správce Google Ads vaší společnosti.