Premier Partner

SearchKings

Program Google Partners nám poskytuje přístup ke statistikám, datům a odborníkům na služby. Naše agentura díky němu dokázala za uplynulých 18 měsíců zdvojnásobit svou zákaznickou základnu

Hlavní obrázek

O nás

Jsme digitální marketingová agentura z Toronta založená v roce 2009, která nabízí pomoc malým a středně velkým podnikům z celé Severní Ameriky, aby uspěly online. V současnosti máme 80 zaměstnanců a poskytujeme služby v oblasti digitálního marketingu více než 5 000 klientům. Specializujeme se na oslovování potenciálních zákazníků v odvětví služeb pro domácnost a profesionálních služeb.

Ikona uvozovek

V rychle se měnícím digitálním prostředí se naše firma musí průběžně adaptovat. Program Google Partners nám pomáhá podporovat úspěch zákazníků, protože poskytuje přístup ke statistikám ohledně odvětví, služeb a vyhledávání, které pak můžeme zákazníkům předat.

Matthew Glickman

Spoluzakladatel a zástupce ředitele, SearchKings

Naše zkušenost s programem Google Partners

Obrázek případové studie

Společnost SearchKings nabízí služby Google Ads hned od svého založení. Když byla v Kanadě v roce 2016 zavedena úroveň Premier Partner, brzy jsme se mezi prémiové partnery zařadili, což byl pro nás velký okamžik. Odznak Premier Partner na našem webu dává našim službám a dovednostem oficiální podobu. Nir Kushnir, náš viceprezident pro partnerství a strategie, k tomu říká: „Zákazníci hned vidí, že vstupují do vztahu se společností, která je důvěryhodná.“

Program Google Partners nám nabízí důležité oborové statistiky, které nám pomáhají se srovnáváním a umožňují nám lépe rozumět důležitým změnám v chování spotřebitelů při vyhledávání a jejich potřebách. V rámci programu máme přístup k pokročilým školením o službách, přehledům výkonu účtů i speciálním akcím.

Odznak Premier Partner s hrdostí ukazujeme na svém webu. Toto označení nám pomáhá nesplynout s davem a nastavuje laťku pro naše zaměstnance. Certifikace získané na portálu Skillshop nám zase umožňují maximalizovat výkon služby Google Ads u našich zákazníků. Ti tak hned na první pohled vidí, že jsme důvěryhodní, spolehliví a schopní zajistit jejich firmě maximální úspěch v online světě.

Hodnota partnerství

Ikona odrážky 1

Náš odznak Premier Partner říká potenciálním zákazníkům a klientům, že našim radám mohou věřit.

Ikona odrážky 2

Přístup k oborovým statistikám nám pomáhá srovnávat a lépe pochopit chování spotřebitelů při vyhledávání

Ikona odrážky 3

Odznak Premier Partner s sebou nese vyšší nároky a naše certifikace Skillshop pomáhají našim zaměstnancům maximalizovat výsledky v Google Ads.

Zapojte se do programu Google Partners ještě dnes

Rozvíjejte své dovednosti v Google Ads, pomozte své společnosti vyniknout a podpořte skvělé výsledky svých klientů.

Zapojte se do programu Google Partners

Zaregistrujte se pomocí účtu správce Google Ads vaší společnosti.