Viví Marketing

Zvyšování dovedností a úspěch na nových trzích díky programu Google Partners

Hlavní obrázek Viví Marketing

O nás

Viví Marketing je malá agentura s celosvětovou působností, založená v roce 2016 v Buenos Aires. Spolupracujeme s klienty z Mexika, Argentiny, Chile, Uruguaye, Paraguaye, Španělska a USA a rychle získáváme klienty z nových lokalit. Zaměřujeme se na obchodní růst zavedených společností i startupů, a to prostřednictvím výkonnostního marketingu, SEO, e-mailového marketingu a automatizace.

Ikona uvozovek

„Odznak Google Partner nám umožňuje být ve službách klientům aktivnější, což klienti oceňují, protože vědí, že jsme krok před konkurencí.

Virginia Dendiová

výkonná ředitelka a zakladatelka, Viví Marketing

Naše zkušenost s programem Google Partners

Obrázek případové studie

Ode dne, kdy jsme společnost Viví Marketing v roce 2016 založili, bylo naším cílem klientům pomáhat a poskytovat jim relevantní zdroje, které je posunou směrem k úspěchu. Proto pro nás hned na začátku bylo klíčové připojit se k programu Google Partners. Věděli jsme, že certifikovaní partneři mohou těžit z bezkonkurenčních školení, podpory a zdrojů a že odznak Partner by nám poskytl výhodu nad konkurencí. Za několik měsíců od začátku fungování agentury se nám podařilo do tohoto programu zapojit a status partnera je od té doby naší chloubou – která se zároveň i vyplácí.

Program Google Partners byl naší oporou při každém kroku naší cesty za růstem. Získali jsme znalosti odvětví, které nám pomohly inovovat a umožnily nám poskytovat klientům hodnotnější služby při efektivní optimalizaci kampaní a rozvoji jejich obchodních činností.

V dnešní době program Google Partners našemu týmu nadále poskytuje komplexní školení o produktech, která nás na trhu s vysokou konkurencí staví do pozice odborníků. Školení Skillshop od společnosti Google nám umožňuje certifikovat stratégy účtu, což je velká motivace pro členy našeho týmu, aby si neustále rozšiřovali znalosti.

Náš status certifikovaného partnera Google budí na trhu velkou pozornost a důvěru, díky čemuž nacházíme nové obchodní příležitosti a zároveň posilujeme vztahy s našimi stávajícími klienty. Při vstupu na nové trhy nám odznak Partner zajišťuje důvěryhodnost, i když začínáme od nuly.

Máme radost z výhod, které nám program Partners poskytuje, ale už teď máme oči upřené směrem k dalšímu cíli – získat odznak Premier Partner a ucházet se o ocenění Premier Partner Awards.

Hodnota partnerství

Ikona odrážky 1

Strategické statistiky od Googlu nám pomáhají nabídnout zákazníkům služby s přidanou hodnotou

Ikona odrážky 2

Certifikace Skillshop motivují náš tým učit se a rozšiřovat své odborné znalosti

Ikona odrážky 3

Odznak Partner nám dodává důvěryhodnost při expanzi na nové trhy

Zapojte se do programu Google Partners ještě dnes

Rozvíjejte své dovednosti v Google Ads, pomozte své společnosti vyniknout a podpořte skvělé výsledky svých klientů.

Zapojte se do programu Google Partners

Zaregistrujte se pomocí účtu správce Google Ads vaší společnosti.