Přejít na obsah
Zaregistrovat se zdarma

Oslovte více zákazníků a zobrazte své produkty na Googlu zdarma

Oslovte více zákazníků a zobrazte své produkty na Googlu zdarma

Lidé provedou na Googlu více než miliardu nákupů denně. S účtem Merchant Center můžete nabídku svých produktů přidat do Googlu zdarma. Vaše záznamy se mohou zobrazit, když zákazníci hledají produkty podobné těm vašim ve Vyhledávání a Mapách Google, na YouTube a v dalších službách.

Jak funguje služba Merchant Center

Číslo jedna

Přidejte své produkty do služby Merchant Center

Pokud používáte e-commerce platformu, jako je Shopify nebo BigCommerce, můžete propojit svůj obchod a automaticky přidat produkty. Můžete také nahrát tabulku nebo přidat jednotlivé položky.

Číslo dvě

Vaše produkty se zobrazí zdarma na kartě Nákupy

Vaše produkty se mohou zobrazovat na webových stránkách Google a v aplikacích, jako je Vyhledávání, Mapy, YouTube a dalších, když zákazníci vyhledávají nabídku vašich produktů nebo přímo vaši firmu.

Číslo tři

Zákazníci kliknou na vaše produkty, aby si je zakoupili

Když uživatel klikne, Google ho přesměruje na stránku produktu na vašich webových stránkách. Pokud máte kamenný obchod, můžete místo toho nasměrovat zákazníky tam.

Vaše nabídka produktů se může objevit v celém ekosystému Google – zdarma

Záznamy běžeckých bot obsahující fotografii produktu, informace o produktu a hodnocení v horní části stránky výsledků vyhledávání na Googlu.  Zobrazeno na chytrém telefonu
Záznamy běžeckých bot obsahující fotografii produktu a informace o produktu pod obchodem s obuví v Mapách Google. Zobrazeno na chytrém telefonu
Reklamy na běžecké boty obsahující fotografii produktu, informace o produktu a hodnocení pod videem YouTube. Zobrazeno na notebooku
Karta Nákupy
Uživatel na svém chytrém telefonu hledal běžecké boty v Obrázcích Google. Záznamy běžeckých bot se zobrazí v horní části stránky s výsledky. Záznamy obsahují fotografii produktu, informace o produktu a počet obchodů, které produkt prodávají.

Vytvořte záznamy o produktech na Googlu přímo ze své
e-commerce
platformy

Když propojíte svůj e-shop se službou Merchant Center, můžete své produkty automaticky přidat do Googlu. Všechny budoucí změny, které u produktů provedete, se s Googlem navíc budou automaticky synchronizovat.

Nejste u žádného z našich partnerů, kteří poskytují e-commerce platformy? Žádný problém, můžete místo toho nahrát soubor či tabulku nebo zadat jednotlivé produkty.

Službu Google Merchant Center používá více než 500 000 online firem

aeropostale

400% nárůst tržeb z online prodeje

Neplacené záznamy [na kartě Nákupy] jsou skvělým doplnkěm k výsledkům prodejních reklam a obchodních řešení Google na růst našeho elektronického obchodu v minulém roce.

Connor Sheridan, Stratég, Tinuiti

woodland-direct

5% zvýšení tržeb

Reklamy v Nákupech používáme ke smysluplnému oslovení zákazníků již osm let. Přidání neplacených záznamů [na kartě Nákupy] do našich současných kampaní bylo klíčem ke zvýšení naší viditelnosti v době, kdy spotřebitelé stále častěji nakupují na internetu.

Marcus Regan, Marketingový manažer, Woodland Direct

sharper-image

35 tis. nárůst neplacených kliknutí

Přidání neplacených záznamů [na kartu Nákupy] k našemu marketingovému mixu bylo snadné a bezproblémové. V kombinaci s reklamami v Nákupech můžeme nyní v době zvýšené poptávky po zboží na internetu oslovit a obsloužit ještě více zákazníků.

Alex Wargo, Vedoucí pro digitální marketing, Sharper Image

Zvyšte objem svých prodejů díky placeným reklamám

Propagujte své produkty, abyste oslovili více zákazníků. Reklama na Googlu vám umožní propagovat zboží dostupné online i lokálně v kamenných obchodech a zvýšit tak návštěvnost vašeho webu nebo místní prodejny. A víte, co je na tom nejlepší? Platíte jen tehdy, když někdo klikne na vaši reklamu a navštíví váš obchod.

Google Ads

Časté dotazy

Pomocí služby Merchant Center můžete oslovit více zákazníků