COVID-19: Zdroje, které vaší firmě pomohou zvládnout období nejistoty.

Merchant Center

Služba Google Merchant Center slouží k nahrání informací o vašem obchodě a produktech na Google a k jejich zobrazení zákazníkům ve všech službách Google. Při vyhledávání ve službách Google jsou tak všechny tyto informace o vašich obchodech a produktech zákazníkům k dispozici. V EHP a ve Švýcarsku lze Merchant Center používat se všemi službami porovnávání zboží (CSS), se kterými pracujete. Seznam partnerů pro CSS naleznete zde.

Začínáme

Služba Merchant Center vám nabízí následující možnosti

Nahrání přesných informací o produktech

Neposkytujte svým zákazníkům neaktuální informace. Služba Merchant Center vám pomáhá zajistit, aby se vaše informace o produktu, jako je cena a dostupnost zboží, zobrazovaly na Googlu potenciálním zákazníkům správně.

Oslovte zákazníky napříč celou platformou Google

Služba Merchant Center zajišťuje fungování nákupního prostředí i mimo inzerci. Zobrazujte své produkty zákazníkům na placených a neplacených kanálech nahráním údajů do různých služeb Google.

Získejte další statistiky

Získejte komplexní přehledy, abyste věděli, jak se vám daří napříč vašimi programy propojenými se službou Merchant Center. Objevte užitečné informace o cenách, propagačních materiálech a dalších aspektech podnikání, které vám pomohou realizovat svou obchodní strategii.

Ještě více výhod pro podporu vašeho růstu

Prodávejte své produkty po celém světě

Reklamy v Nákupech jsou v současné době k dispozici ve více než 90 zemích, což znamená, že se vaše produkty mohou dostat do celého světa. Ve službě Merchant Center si nastavte zdroje pro více zemí, abyste mohli začít zobrazovat svůj inventář potenciálním zákazníkům po celém světě.

Zvýrazněte promoakce

40 % zákazníků z celého světa tvrdí, že používají Google k vyhledání nejlepší nabídky. K nastavení promoakcí pro své reklamy v Nákupech použijte službu Merchant Center. Promoakce můžete nastavit na všech stránkách webu – pak budou použity u všech produktů na vašem webu – nebo je omezte jen na vybrané produkty.

Dosáhněte lepších výsledků pomocí personalizovaných příležitostí

Služba Merchant Center vám pomáhá nejen s organizováním svých produktových a firemních údajů, ale také s dosahováním lepších výsledků. Na stránce Příležitosti ve službě Merchant Center si uděláte lepší představu o tom, jak zlepšit svá produktová data nebo kampaně, abyste získali více prokliků.

Pojďme nastavit váš účet Merchant Center

Začínáme
Women conversing about Smart Shopping campaigns

Časté dotazy