COVID-19: Zdroje, které vaší firmě pomohou zvládnout období nejistoty.

Chytré kampaně v Nákupech

Dnešní zákazníci nakupují všude, ať už přes nejrůznější platformy a zařízení, online či offline, s plynulým přecházením mezi nimi. Chytré kampaně v Nákupech vám pomohou zajistit, aby měli zákazníci, kteří hledají to, co nabízíte, na Googlu vaše produkty vždy na očích — ať už jsou doma, na mobilu nebo v obchodě. A víte co? Platíte pouze tehdy, když kliknou.1

Začínáme Přehrát video

S chytrými kampaněmi v Nákupech máte následující možnosti

Rozšiřte svůj zásah

Díky chytrým kampaním v Nákupech se mohou produkty zobrazit ve všech službách Googlu a oslovit uživatele, kdekoli a kdykoli vyhledávají nebo sledují obsah.

Podpořte návštěvnost a prodeje

Pomocí reklam v Nákupech pomůžeme zákazníkům najít vaše produkty — ať už online, nebo v obchodě.

Objevte statistiky a trendy

Chcete vědět, co funguje? My vám na základě získání podrobnější údajů pomůžeme zjistit, které součásti kampaně fungují a které ne. Také můžete získat podrobné statistiky, která vám pomohou zlepšit vaši nabídku.

Zobrazujte na Googlu každý den reklamy stovkám milionů potenciálních zákazníků.

Vyhledávání Google

Lidé hledají to, co chtějí. Chytré kampaně v Nákupech zajistí, aby měli zákazníci vaše produkty při vyhledávání zboží na Google na očích. A víte co? Neplatíte, pokud nedosáhnete výsledků.

Obsahová síť Google

Oslovte zákazníky ještě před tím, než začnou vyhledávat, co nabízíte, např. když si prohlížejí své oblíbené blogy, používají mobilní zařízení a aplikace nebo si prohlížejí miliony partnerských webů, videí a aplikací po celém internetu.

Zviditelněte své produkty i v dalších službách Google

YouTube

Přes 40 % zákazníků z celého světa tvrdí, že si zakoupili produkt, který objevili na YouTube. Oslovte zákazníky, když sledují videa o produktech – ať jde o nákupy s influencery nebo vyhledávání recenzí.

Gmail

Gmail každý měsíc navštíví více než miliarda aktivních uživatelů. Své produkty potenciálním zákazníkům prezentujte vždy tam, kde si prohlížejí obsah – včetně jejich e-mailové schránky.

Pojďme nastavit chytrou kampaň v Nákupech

Začínáme
Women conversing about Smart Shopping campaigns

Časté dotazy

  • 1 V Evropě lze chytré kampaně v Nákupech Google používat se všemi službami porovnávání zboží (CSS), se kterými pracujete. Reklamy se budou zobrazovat na obecných stránkách s výsledky vyhledávání a na všech dalších místech, kde je služba CSS přihlášena.