Držte si padouchy od těla

Chcete-li svá data udržet v bezpečí, nemusíte být počítačovými experty. Přečtěte si, co můžete udělat, abyste zvýšili své bezpečí na internetu (např. tím, že zvolíte silné heslo a nainstalujete antivirový program), a o způsobech, jakými se vaše data a zařízení snažíme ochránit.

 • Vyhněte se podvodům

  Na internetu narazíte na spoustu milých lidí, ale občas také na lumpy s nekalými úmysly. Řiďte se třemi jednoduchými zásadami, jak se vyhnout podvodníkům a pohybovat se na internetu bezpečně.

  Další informace

 • Jak vám pomáháme zabezpečit se před podvody

  Stejně jako v offline světě se na internetu pohybuje řada podvodníků a někteří jsou dost dobří. Zjistěte, co společnost Google dělá pro to, aby vás proti podvodům ochránila.

  Další informace

 • Zabraňte krádeži identity

  Dveře byste také nenechali odemčené, tak proč ponechávat internetovou identitu nezajištěnou? Když budete dávat pozor na několik běžných zločineckých triků, můžete se vyhnout internetovým podvodům a krádeži identity.

  Další informace

 • Jak vám pomáháme předcházet krádeži identity

  Další informace o tom, jak Google bojuje proti krádežím identity.

  Další informace

 • Udržujte zařízení bez malwaru

  Přečtěte si o běžných příznacích napadení malwarem – škodlivým softwarem, který má za účel poškodit vaše zařízení nebo síť – a jak se můžete chránit.

  Další informace

 • Jak vám pomáháme udržet počítač a zařízení čisté

  Podívejte se, jak Google pomáhá chránit váš počítač a zařízení proti malwaru.

  Další informace