GoogleAnalytics

Přehledy sociálních sítí

Revoluce v sociálních médiích je zde a rychle se šíří. Měříte je? Pomocí přehledů sociálních sítí můžete měřit dopad sociálních médií na své obchodní cíle a konverze. Integrované údaje o webových stránkách a sociálních sítích nabízejí celkový pohled na váš obsah a komunitu.

Sociální sítě

Měřte dopad sociálních médií na metriky, které vás zajímají

Přehled Konverze umožňuje vyčíslit hodnotu sociálních sítí. Uvádí míry konverze a peněžní hodnotu konverzí, které jsou výsledkem odkazů z jednotlivých sociálních sítí. Propojte vliv sociálních sítí s metrikami, které vás zajímají, tím, že pro firmu nastavíte relevantní cíle.

Další informace

Zjistěte, které zdrojové sociální sítě přivádějí návštěvníky uskutečňující interakce

Je důležité vědět, které komunity jsou pro vaši značku důležité. Přehled Zdrojové sociální sítě uvádí počáteční trasy, po kterých se návštěvníci ze sociálních sítí po vašem webu pohybovali. Přehled uvádí pro každou sociální síť rovněž metriky zapojení a konverzí.

Další informace

Zjistěte, co vaši návštěvníci sdílejí a kde to sdílejí

Tlačítko Google +1 a další funkce sdílení v sociálních sítích nabízejí jednoduchý mechanismus, pomocí kterého mohou návštěvníci šířit váš obsah prostřednictvím sdílení s přáteli. Přehled Sociální pluginy uvádí, které články na vašem webu jsou nejčastěji sdíleny a pomocí kterých tlačítek v sociálních sítích (například tlačítko Google +1 nebo tlačítko To se mi líbí služby Facebook) jsou sdíleny. Funkce Stream aktivit uvádí, jaké interakce uskutečňují návštěvníci s vaším obsahem na jiných webových stránkách.

Další informace