GoogleAnalytics

Rozviňte své analytické schopnosti

Google Analytics nabízí mnoho vzdělávacích zdrojů. Ať s analýzou začínáte nebo jste již zkušení uživatelé, najdete zde videa a články, které vám pomohou využít Google Analytics co nejlépe.

Začínáme

Kontrolní seznam pro nastavení a příručka Začínáme obsahují časté dotazy zákazníků, kteří založí účet a začínají analyzovat údaje. Centrum nápovědy obsahuje články o všech funkcích a aspektech služby Google Analytics, včetně implementace, doporučených postupů pro analýzu a odstraňování problémů. Díky těmto nástrojům rychle získáte potřebné informace a můžete činit obchodní rozhodnutí.

Příběhy úspěšných

Zajímá vás, jak může služba Analytics pomoci vašim webovým stránkám? Inspirovat se můžete celou řadou příběhů úspěšných zákazníků, které vám napoví, jak lze uspět. Další informace

Semináře a videa

Certifikovaní partneři Analytics nabízejí pravidelně plánovaná školení ohledně služby Google Analytics. Vybírat můžete z kurzů pro začátečníky (101), středně pokročilé (201) a pokročilé (301) uživatele. Podívejte se, které kurzy jsou k dispozici ve vaší oblasti.

Videa na oficiálním kanálu Google Analytics na YouTube se věnují tématům pro začátečníky i pokročilé. Byli bychom rádi, kdybyste ohodnotili sledovaná videa a sdělili nám, čemu bychom se měli věnovat podrobněji.