Užitečnější web s vychytávkami od Googlu

Součástí Chromu je vše, co máte na Googlu rádi. Díky těmto chytrým nástrojům se můžete soustředit na to, co je pro vás důležité.

Odpovědi, ještě než dopíšete otá…

Odpovědi na adresním řádku? Jasně. Adresní řádek Chromu pomocí Vyhledávání Google rychle najde, co hledáte. Prohledá i váš Disk Google, takže i ten zapomenutý plán na dovolenou najdete mnohem rychleji.

Parlez vous web?

Ať jste kdekoli na světě a kdekoli na internetu, Chrome umožňuje přeložit celý web jediným kliknutím. Chrome automaticky nabízí překlady, když by se vám mohly hodit.

Dejte sbohem otravným reklamám

Blokovač reklam vestavěný v Chromu odstraňuje otravné a škodlivé reklamy a brání jim v přístupu do počítače či telefonu. Díky menšímu počtu automaticky přehrávaných videí, odpočtů a obsazení stránky reklamami se budete moci lépe soustředit.

Chrome se přizpůsobí vašim potřebám

Když se přihlásíte a zapnete synchronizaci, budete dostávat víc svého oblíbeného obsahu. Vše je přizpůsobeno pro vás – od informačního kanálu v mobilu až po adresní řádek, který umí vyhledávat na vašem Disku Google.

Sledujte dění díky článkům vybraným přímo pro vás

Když jste na telefonu, Chrome vám bude nabízet články, blogy a obsah, který by se vám mohl líbit. Čím víc budete Chrome používat, tím víc se vám přizpůsobí. To, co vás nejvíc zajímá, tak máte vždy na dosah.