Zjistěte, co chystáme

Prozkoumejte pestrou paletu funkcí Map Google. Seznamte se s tipy a triky a spojte se s ostatními uživateli.

Vydejte se v našich stopách

Seznamte se s novými Mapami Google

Vyhledávání bylo navrženo tak, aby vždy zvýraznilo informace, které jsou pro vás nejpodstatnější.

Zorientujte se bez zádrhelů

Navigujte na cestách jako profík. Mapy Google dynamicky upravují trasu na základě dopravních informací v reálném čase a dokonce doporučují, v kterém pruhu se držet.

Photo

Rozlučte se s dopravními zácpami

Díky sledování dopravních informací v reálném čase vám Mapy Google mohou navrhnout nejlepší trasu k cíli.

Photo

Buďte vždy o krok napřed

Nemějte strach, že minete záludný exit. Podrobná navigace a navádění do jízdních pruhů vám kryjí záda na každém metru vaší cesty.

Photo

Upravujte trasu během jízdy

Mapy Google dynamicky upravují trasu na základě očekávaných vzorců dopravního provozu a díky tomu vám pomohou vyhnout se dopravním zácpám.

Vítejte v naší čtvrti

Kolem je spousta míst, která čekají na prozkoumání. Hledáte nějaké místo, kde se najíst? Můžete procházet restaurace v okolí, vybrat si jednu, která se vám líbí, nahlédnout dovnitř a dokonce si i zarezervovat místo – a to vše přímo z Map Google.

Photo

Lidé povídali...

Rozhodujete se mezi dvěma místy? Projděte si recenze a fotky od místních lidí, které vám volbu usnadní. Nebo ještě lépe – zapojte se do programu Místní průvodci a podělte se o svá oblíbená místa.

Photo

Pohled skrze zdi

Pomocí funkcí Street View a Plány budov můžete cíl své cesty prozkoumat ještě před jeho návštěvou.

Váš svět, jak jste jej ještě neviděli

Co je mapa, když je více než pouhou mapou? Je to prohlídka Měsíce, lístek na Mars a pohled na Zemi z ptačí perspektivy, od nejvyšších hor po nejhlubší údolí a všude kolem.

Photo

Svět ná vás čeká

Prohlédněte si Mléčnou dráhu, zastavte se cestou na Marsu a pohlédněte do tváře Měsíce. Nebudete potřebovat žádnou kosmickou loď.

Photo

Navštivte libovolné město na světě

Pomocí satelitních snímků a snímků Street View můžete znovu navštívit místa, kde jste už byli, a prohlédnout si místa, kam jste se vždycky chtěli vypravit.

Photo

Poznejte ta nejlepší místa světa

S aplikací Art Project můžete proběhnout kolem paláce Versailles, projít se kolem Bílého domu, navštívit Tokijské národní muzeum a další místa.

Přizpůsobte si Mapy podle svého

Přihlaste se k účtu Google a přizpůsobte si Mapy podle svého. Můžete si například uložit adresu svého bydliště nebo pracoviště, udržovat přehled o místech, která jste hodnotili, nebo rychle zobrazit místa, která jste vyhledávali v poslední době.

Photo

Dejte vědět svému okolí

Podělte se o svou znalost okolí a obohaťte svůj příběh vytvořením vlastní mapy s vašimi oblíbenými místy v okolí i ve světě.

Photo

Dopřejte svým prstům odpočinek

Uložte si adresu svého bydliště a pracovní adresu v Mapách Google. Budou se pak automaticky vyplňovat a urychlí vaše příští vyhledávání. Můžete také aplikaci Mapy Google udělit přístup ke svým kontaktům v systému Android nebo v iPhonu pro rychlé vyhledávání uložených adres.

Photo

Napište, co si myslíte

V recenzi nešetřete chválou na místa, která milujete, v hodnocení zkritizujte místa, která se vám nelíbí, přidejte vlastní fotografie a veďte si záznamy o své aktivitě na každém kroku cesty.

Na mobilu

Stáhněte si aplikaci Mapy Google

S nově navrženou aplikací Mapy Google pro Android, iPhone a tablety je prozkoumávání okolí a navigace zas o něco rychlejší a jednodušší.

Download on the App Store Get it on Google Play

Posílejte do Map Google své příspěvky

Vaše příspěvky pomáhají zlepšovat Mapy Google pro ostatní.


Místní průvodci

Získejte ceny za příspěvky do Map.


Vytvořte snímky Street View

Sdílejte svůj svět do všech stran.


Najměte si profesionála Street View

Propagujte svoji firmu prostřednictvím virtuální prohlídky.


Plány budov

Propojte své plány poschodí s Mapami Google.