Nonprofit Marketing Immersion

Pro bono podpora účtu ze strany studentů digitálního marketingu a dobrovolníků z celého světa.

Jsem
nezisková organizace

Získat pomoc s marketingem

Jsem
student/
dobrovolník

Poskytnout pomoc s marketingem

Jsem
poradce

Poradit týmu

PRO NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Zajistěte své organizaci pomoc s marketingem bez dalších poplatků poskytovanou studenty a dobrovolníky, kteří mají certifikaci pro službu Google Ads

Zajistěte si pomoc s účtem Ad Grants, kterou poskytují dobrovolníci sponzorovaní poradcem. Zde si přečtěte další informace o požadavcích programu a požadavcích na neziskové organizace.

Zaregistrujte se do programu Google Ad Grants

Nechte si pomoci s reklamami

Propagujte zkušenostní vzdělávání

1. Zaregistrujte se

Až budete připraveni, zaregistrujte se, a my vám přiřadíme tým studentů/dobrovolníků. Program Nonprofit Marketing Immersion probíhá celý rok a není žádný termín, do kterého byste se museli přihlásit.

OMC: neziskové organizace, zaregistrujte se

2. Nechte si přiřadit tým dobrovolníků

Jakmile bude k dispozici vhodný tým, bude vám přiřazen tým studentů/dobrovolníků, který uspěl v certifikačních zkouškách pro Google Ads a je vedený poradcem.

OMC: nechte se spárovat

3. Spouštějte kampaně s podporou účtu bez dalších poplatků

V průběhu vašeho partnerství vám bude tým studentů/dobrovolníků pomáhat publikovat reklamy a po kampani pro vás vyhotoví zprávu s doporučeními ohledně optimalizace účtu.

OMC: získejte bezplatnou podporu k účtu

PRO STUDENTY/DOBROVOLNÍKY

Podpořte své digitální marketingové dovednosti reálnými zkušenostmi z praxe.

Vytvářejte kampaně Ad Grants pro neziskovou organizaci, která potřebuje, aby se jejím snahám dostalo širší pozornosti. Zde si přečtěte další informace o požadavcích programu a požadavcích na studenty.

Už jste se zaregistrovali jako student/dobrovolník nebo poradce? Přihlaste se zde.

Získejte zkušenost se službou Google Ads

Rozvíjejte cenné analytické a konzultační dovednosti

Pomáhejte neziskovým organizacím dosahovat úspěchu

1. Získejte certifikaci

Než vám bude moci být přiřazen neziskový klient, budete muset uspět ve zkouškách a získat certifikaci služby Google Ads pro vyhledávánípro měření.

OMC: získejte certifikaci

2. Zaregistrujte svůj tým

Nejprve se musí na tomto místě zaregistrovat váš poradce. Až bude ověřena a schválena registrace poradce, musí se zde zaregistrovat kapitán týmu (jeden kapitán na každý tým).

OMC: studenti, zaregistrujte se

3. Nechte si přiřadit neziskovou organizaci

Google vám přiřadí neziskového klienta a vy strávíte osm týdnů tím, že se budete věnovat zlepšování jeho účtu Ad Grants. Pomohou vám s tím podrobné návody a školení.

OMC: studenti, nechte se přiřadit

Příběhy úspěšných

Podívejte se, jak neziskové organizace a studenti spojili své síly v rámci úspěšných marketingových kampaní.

Stávající účastník?

Níže se přihlaste na panel poradce nebo studenta/dobrovolníka. Panel je přístupný pouze pro registrované uživatele.

Máte další otázky, které se týkají programu?

Kdy je tento program k dispozici?

Program běží po celý rok a není žádný termín, do kterého byste se museli přihlásit.

Stojí něco účast v programu?

Ne, program Nonprofit Marketing Immersion je pro studenty, dobrovolníky i neziskové organizace za 0 Kč. Každý účet Google Ad Grants pro neziskovou organizaci má předem daný nepeněžní rozpočet ve výši 329 $ na den. Tento rozpočet lze využít na reklamy ve vyhledávání.

Mohu v rámci programu používat obsahové reklamy nebo videoreklamy?

Program využívá platformu Ad Grants, k dispozici jsou proto pouze textové reklamy ve vyhledávání.

Jak dlouho trvá, než je tým přiřazen k organizaci?

Pro studenty/dobrovolníky: Když požádáte o přiřazení k neziskové organizaci, může to trvat 7 až 10 dní. Přiřazování je závislé na dostupnosti neziskové organizace. Ve vzácných případech může proces trvat i déle než 10 dní, záleží na jazyku a časovém pásmu.

Pro neziskové organizace: Přiřazování je závislé na dostupnosti studentů a dobrovolníků. Průměrná doba čekání je 1 až 2 týdny.

Jak připravujete studenty a dobrovolníky, pro které je spolupráce s klientem novinkou?

Po registraci mají účastníci k dispozici komplexní sadu nástrojů, která je provede každým krokem procesu. Účastníkům programu také nabízíme několik kanálů podpory, jako je fórum pro účastníky programu Nonprofit Marketing Immersionformulář žádosti o podporu.

Co získají studenti a dobrovolníci za účast v programu Nonprofit Marketing Immersion?

Účastníci, kteří splní veškeré požadavky, získají certifikát potvrzující absolvování programu. Ti, kdo prostřednictvím závěrečného průzkumu získají od své klientské neziskové organizace nejlepší ohodnocení, obdrží také certifikát nejlepšího pracovníka marketingu.

Jak dlouho budou studenti spolupracovat s neziskovou organizací, která jim byla přiřazena?

Po přiřazení zabere celý program 8 až 10 týdnů. Tato doba zahrnuje úvodní setkání a poradu, čas na vytvoření předběžného přehledu, vytvoření a zahájení kampaní, které trvají 4 týdny, čas na vytvoření závěrečného přehledu a závěrečné setkání.

Jsem poradce/profesor. Jak mám zaregistrovat své studenty do programu Nonprofit Marketing Immersion?

Nejprve se musíte zaregistrovat vy pomocí tohoto odkazu. Až vás ověříme a schválíme, bude se muset zaregistrovat kapitán týmu pomocí tohoto odkazu. Výchozí počet studentských týmů, které můžete jako poradce/profesor mít, je 10. Můžete ale požádat i o další týmy – k tomu slouží formulář žádosti o podporu. Také nás musíte požádat, abychom zvýšili počet týmů na vašem panelu.

Potřebují studenti/dobrovolníci poradce/profesora, aby se mohli zaregistrovat?

Po studentech a dobrovolnících, kteří se chtějí zúčastnit programu, požadujeme, aby se zaregistrovali pod patronací poradce nebo profesora. Poradcem/profesorem může být registrovaný člen fakulty, který chce být sponzorem vaší činnosti. Účast v programu Nonprofit Marketing Immersion nemusí být součástí formálního předmětu.

Mám problém nebo otázku, která není v tomto seznamu. Na koho se mám obrátit s žádostí o pomoc?

Pokud se jedná o obecný problém nebo otázku, vyplňte formulář žádosti o podporu. Zeptejte se na našem fóru. Technickým dotazům souvisejícím s účtem je věnováno naše centrum nápovědy Ad Grants.