Časté dotazy

Na této stránce najdete odpovědi na časté dotazy ohledně programu Google pro neziskové organizace.

Nemůžete najít, co hledáte?

Zobrazit centrum nápovědy

 • Jsou program Google pro neziskové organizace a jeho služby k dispozici ve všech zemích světa?

  Google pro neziskové organizace je aktuálně k dispozici ve více než 65 zemích (viz dostupnost v různých zemích). Informace o tom, které služby jsou ve vaší zemi k dispozici, najdete v této tabulce.
 • Jaké jsou požadavky na způsobilost pro program Google pro neziskové organizace?

  Do programu Google pro neziskové organizace se mohou zaregistrovat pouze organizace, které ve své zemi mají status charity, splňují podmínku dobrého stavu a jsou ověřeny místním partnerem programu Google pro neziskové organizace: Percent. Prostudujte si podmínky účasti podle země.
 • Nemám k účtu své organizace v programu Google pro neziskové organizace přístup, ale potřebuji ho. Jak o něj požádám?

  Pokud nemáte přístup k členskému účtu své organizace v programu Google pro neziskové organizace, můžete o něj požádat podle pokynů na této stránce.
 • Jak dlouho tento proces obvykle trvá?

  Obvykle to trvá 3–5 pracovních dnů. Percent potřebuje ověřit vaši organizaci a vaši roli v ní.

  Až bude ověření vaší organizace dokončeno, budete o tom informováni e-mailem. Stav žádosti můžete ověřit také po přihlášení k účtu Google pro neziskové organizace.

 • Co je společnost Percent a jaká je její role v programu Google pro neziskové organizace?

  Společnost Percent spolupracuje s partnery, jako je společnost Google, na tom, aby neziskové organizace z celého světa měly k dispozici technologické nástroje, zdroje a znalosti, které potřebují.

  Společnost Percent kontroluje řadu právních a programových informací souvisejících s vaší organizací a na základě nich ověřují, zda máte status právně registrované a aktivní společensky prospěšné nevládní neziskové organizace. Další informace o společnosti Percent

 • Jsme nezisková škola, organizace poskytující zdravotní péči nebo státní instituce. Můžeme se do programu Google pro neziskové organizace zaregistrovat?

  Ne. Vaše organizace v současné době podmínky účasti v programu Google pro neziskové organizace nesplňuje. Pokud jste škola, centrum péče o děti, akademická instituce nebo univerzita, informujte se o programu Google for Education.
 • Jsme organizace, která splňuje podmínky paragrafu 501(c)(3) daňového zákoníku USA a má status charity na základě skupinového osvobození poskytovaného nadřazenou organizací. Splňujeme podmínky registrace do programu Google pro neziskové organizace?

  Pokud má vaše organizace status charity na základě skupinového osvobození poskytovaného nadřazenou organizací, podmínky členství v programu Google pro neziskové organizace můžete splňovat. Musíte být samostatná pobočka, na kterou se vztahuje skupinové osvobození od daně, a společnost Google musí být z veřejných dokumentů schopna ověřit, že se na vaši organizaci prostřednictvím nadřazené organizace vztahuje skupinové osvobození od daně.

  Chcete-li začít, přihlaste se do programu Google pro neziskové organizace a zadejte číslo EIN své nadřazené organizace. Pokud stejné číslo EIN v rámci programu Google pro neziskové organizace používají i další pobočky, zobrazí se výzva k vytvoření nové přihlášky. V takovém případě klikněte na Podat novou přihlášku. Nežádejte o vlastnictví pobočky, kterou neznáte.

  Další informace o skupinovém osvobození od daně.
 • Může se naše fiskálně sponzorovaná organizace účastnit programu Google pro neziskové organizace?

  Ne, fiskálně sponzorované organizace podmínky účasti v programu Google pro neziskové organizace nesplňují.