Spolupracujte s certifikovaným publikačním partnerem

Ať už s reklamami na svých stránkách nesměle začínáte, hledáte nový zdroj příjmů, nebo ladíte drobnosti v nastavení reklamního serveru, vyplatí se vám spolupráce s některým z našich certifikovaných publikačních partnerů. Jsou to zkušení odborníci na služby AdSense, DoubleClick Ad Exchange a DoubleClick for Publishers, kteří vás podpoří na cestě k vašim cílům.

Vyhledat partnera

BUĎTE NÁROČNÍ

Váš web pro vás může pracovat lépe

Spojte se s profesionály

Certifikovaný publikační partner vám může pomoci s rozhodnutími a úkoly, na které nechcete být sami. Naši partneři dokážou zajistit vše, od prvotního nastavení až po optimalizaci a průběžnou správu reklam. Vám tak zbude víc času na vytváření samotného obsahu.

Zlepšete výsledky ve všech směrech

Naši partneři umějí zajistit, aby vám online reklamy přinášely ještě vyšší příjmy, a nabízejí praktické služby v oblasti správy účtu, jako například:

  • kompletní služby spojené s provozem, implementací a testováním reklam,
  • vývoj mobilních, webových a aplikačních řešení, včetně responzivního designu,
  • nástroje k moderování obsahu,
  • platformová a monetizační řešení pro video,
  • přizpůsobení reklam.

HLEDEJTE ODZNAK

Jistota, že spolupracujete s těmi nejlepšími

Odznak Certifikovaný publikační partner potvrzuje, že daná společnost byla pečlivě vybrána a splňuje náročná kritéria pro zařazení do programu. Pro Google je důvěryhodným obchodním partnerem a dosahuje vysokého hodnocení v průzkumech klientské spokojenosti. Jinými slovy – odznak není jen nálepka.

Zaostřeno na partnery

bRealTime

Společnost bRealTime je s více než 15 lety zkušeností předním hráčem v oblasti webového publikování. Se zvyšováním příjmů z reklam pomáhá majitelům stránek z nejrůznějších oborů. Specializuje se na:

  • programátorská řešení propojující majitele stránek s významnými nákupčími mediálního prostoru,
  • univerzální řešení pro obsahové reklamy, mobilní reklamy i videoreklamy,
  • vyhledávání nejvhodnějších médií k prezentaci inzerenta s využitím vlastních i externích nástrojů.