Spolupracujte s důvěryhodným odborníkem.

Chcete-li své podnikání posunout o úroveň výš, využijte odborné schopnosti certifikovaných publikačních partnerů Google. Pomohou vám se vším od zvyšování tržeb z reklamy až po výběr strategie v mnoha oblastech, včetně nastavení, optimalizace a správy. Budete se tak moci soustředit na to, co máte rádi – na vytváření skvělého obsahu.

Vydělávejte víc na každém pixelu.

Opřete se při optimalizaci digitálního obsahu o odborné znalosti partnera a zobrazujte co nejziskovější a nejvhodnější reklamu. Když do obsahu vkládáte takové nadšení, zasloužíte si získat za něj větší tržby.

Získejte služby odborníků, které využijete dnes i zítra.

Získejte statistiky, služby a technologie v oblastech od návrhu aplikací po optimalizaci reklam, abyste měli více informací pro svá rozhodnutí a dosahovali lepších výsledků.

Soustřeďte se na to, co vám jde nejlépe.

Když budete mít za partnera odborníka, který pomocí nejlepších inzertních technologií dokáže maximalizovat potenciál vašich tržeb, budete mít více času na to, na čem záleží nejvíc – na vytváření kvalitního obsahu.
Zlepšete výsledky ve všech směrech.
Certifikovaní publikační partneři vaše podnikání dokážou podpořit expertními řešeními včetně těchto:
Kompletní služby spojené s provozem, implementací a testováním reklam
Vývoj mobilních, webových a aplikačních řešení, včetně responzivního designu
Nástroje k moderování obsahu
Platformová a monetizační řešení pro video
Přizpůsobení reklam
Kompletní služby zpeněžování mobilních aplikací a získávání a opětovného zapojování uživatelů

Pracujte s těmi nejlepšími.
Hledejte odznak.
Podle odznaku certifikovaného publikačního partnera poznáte, že spolupracujete s někým, kdo byl důkladně prověřen společností Google. Partneři s odznakem musejí nejen projít certifikačními zkouškami pro služby Google, ale také za sebou musejí mít výsledky v oblasti pomáhání k úspěchu majitelům stránek, jako jste vy.

Získala jsem nejen pěkné příjmy, ale také podporu a nápady na vylepšení mého webu. Partnerskému týmu na mém podnikání opravdu záleží a chtějí mi pomáhat, abych byla úspěšnější.
Lauren Breezeová, Majitel stránek - Nashville Fun for Families

Najděte si vhodného partnera.
Najít partnera