Posuňte svou společnost na další úroveň

Seznamte se s různými typy certifikovaných publikačních partnerů

Proč spolupracovat s certifikovaným publikačním partnerem

V naší celosvětové síti certifikovaných publikačních partnerů Google najdete perfektní partnery, kteří vám pomohou se zpeněžováním obsahu.

Spojte se s odborníky se správným zázemím a znalostmi v oboru, kteří vám pomohou dosáhnout další úrovně obchodního růstu.

S podporou osvědčeného partnera budete moci sebevědomě čelit i těm nejnáročnějším obchodním výzvám.

Vysvětlení různých typů certifikovaných publikačních partnerů

Certifikovaný publikační partner Google je společnost, kterou jsme zkontrolovali a která prokázala, že je odborníkem na používání služeb Google a že majitelům obsahu poskytuje inovativní řešení a služby.

Náš prémiový program je určen pro partnery, kteří trvale splňují požadavky našeho exkluzivního programu. Prémioví partneři úspěšně prokázali kvalitu a rozsah služeb a odhodlání pomáhat majitelům obsahu se zpěněžováním.

Partner platformy Google Ad Manager 360 je společnost, která od Googlu získala autorizaci k prodeji služby Google Ad Manager 360 a k poskytování související podpory. Tito partneři mohou majitelům obsahu poskytovat různé služby, včetně zřizování a správy účtů Google Ad Manager 360, prodeje a zobrazování reklam, poskytování podpory a školení a pomoci s optimalizací tržeb.

Někteří certifikovaní publikační partneři Google se rozrostli, investovali do technologií a řešení a poskytují majitelům obsahu podporu prostřednictvím samostatných služeb. Specializovaní partneři jsou odborníci na konkrétní produkty a služby, což majitelům obsahu pomáhá najít správného partnera pro konkrétní potřebu.

Najděte si vhodného partnera.

Najděte partnera