Podívejte se na všechny cesty z vytváření map Street View

Fotka Zimbabwe

Zimbabwe

Podívejte se na vyprávění Tawandy Kanehmy, jak vznikaly mapy Street View v Zimbabwe. Tawanda cestoval do své rodné země, Zimbabwe, aby pro Mapy Google vytvořil snímky Street View hlavního města Harare a Viktoriiných vodopádů, destinace, kterou obdivují turisté z celého světa.

Fotka Bermud

Bermudy

Podívejte se jak Bermudský úřad pro turistický ruch, který se zabývá turistickým marketingem, najal firmu Miles Partnership, Dobrou agenturu pro Street View. Ta má vybavení pro pořizování snímků do Street View a využívá nástroje Google. Podporovala Bermudský úřad pro turistický ruch při optimalizaci jeho internetové prezentace na Mapách Google a podpoře místních firem. Pomáhá turistům objevovat Bermudy, už když si plánují cestu (nebo cestují jen virtuálně).

Obrázek Tongy

Tonga

Tania Wolfgrammová a Wikuki Kingi, zakladatelé programu Grid Pacific, organizace, která propaguje kulturní povědomí o národech jižního Pacifiku, dokumentují své zážitky při vytváření map v Tonze. Sledujte jejich fascinující cestu k naplnění ambiciózního plánu zmapovat celý ostrov Tonga na Street View.

To nejlepší z konference Google Maps Street View 2018

Podívejte se na to nejlepší z poslední konference Google Maps Street View, na níž se setkávají přispěvatelé Street View z celého světa