Zdroje fotografií

Fotky Street View pocházejí ze dvou zdrojů – od Googlu a od našich přispěvatelů.

Náš obsah

Náš obsah

U obsahu, jehož vlastníkem je Google, je místo autora uvedeno „Street View“ nebo „Mapy Google“. V našich snímcích automaticky rozmazáváme obličeje a RZ.

Obsah od přispěvatele

Obsah od ostatních přispěvatelů

U obsahu přidaného uživatelem je uvedeno jméno účtu, na které lze kliknout či klepnout, a v některých případech i profilová fotka.

Jak Google vytváří snímky ve Street View

Za možností sdílení snímků ve Street View stojí náš technický tým a jeho pečlivá práce. Níže přinášíme stručný popis práce týmu, který pro vás Street View vytváří.

Prohlédněte si svět kolem sebe ve 360°. Zobrazit galerii

Kam se chystáme

S vozem Street View projíždíme řadu zemí, abychom vám mohli ukázat snímky, které vám zajistí lepší zážitek a pomůžou poznat okolní svět. Podívejte se, kam se naše vozidlo (nebo Trekker) vydá příště.

Země
Oblast Obvod Čas
{[value.region]} {[value.districts]} {[value.datestart| date:'MM/yyyy']} - {[value.dateend| date:'MM/yyyy']}

Vzhledem k různým faktorům, které nemůžeme ovlivnit (počasí, silniční uzavírky atd.), se kdykoli může stát, že naše vozidla nevyjedou nebo se jim trochu změní trasa. Upozorňujeme také, že pokud je na seznamu určité město, může trasa zahrnout i menší města a obce v dojezdové vzdálenosti.

Kde jsme byli

Modré oblasti na mapě ukazují, kde jsou dostupné snímky Street View. Další podrobnosti zobrazíte přiblížením zobrazení, případně můžete tento obsah procházet na našich webech či v našich aplikacích.

Vozový park Google Street View

Projděte si náš vozový park Street View.